Jump to content

VEKIA dodatkowe zakładki produktu


imogen

Recommended Posts

Czy mogę prosić o info .. wysłałam emaila kilka tygodni temu ale czekać na odpowiedz chyba musiałbym wiecznie :)

Jeżeli kupię moduł na stronie mypresta na ilu moich sklepach mogę go wykorzystać? Próbowałam znaleźć regulamin itd ale niestety się nie dokopałam. :)

Link to comment
Share on other sites

witaj

sprawdź spam, często wiadomości trafiają do spamu - cały support odbywa się za pośrednictwem ticketów zendesk,

w automatycznej wiadomości zwrotnej otrzymałeś pewnie numer ticketa, jego status oraz wszelaką korespondencję związaną z ticketem możesz sprawdzić na http://prestasupport.zendesk.com :)

odpowiedź na pytanie:

1) 1 licencja = 1 sklep - jeżeli działasz w trybie multistore, nie potrzebujesz dodatkowych licencji na każdy ze sklepów utworzonych za pośrednictwem multistore

w sytuacji kiedy jesteś właścicielem np. 1-3 sklepów postawionych jako osobne instalacje - potrzebne są dodatkowe licencje. W takich sprawach daj mi znać na maila, dogadamy się bez konieczności dokupowania licencji. Np chyba, że jesteś developerem, świadczysz usługi i na dołączeniu modułu do cudzego sklepu zarabiasz, wtedy nie ma o czym gadać ;-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...