Jump to content

Nie widać ceny produktu


mar0909

Recommended Posts

Witam,

 

Na wstępie wspomnę, że jestem stawiającym pierwsze kroki z prestashop. Napotkałem utrudienie, nie wyświetla mi ceny produktu po wejśćiu na dany produkt. Cena widnieje na głównej stronie np. w produktach polecanych, nowościach, ale po wejściu na szczegóły produktu cena jest zawsze 0zł. Po dodaniu do koszyka jest prawidłowa. Gdzie zmienić, aby nie była cena 0zł ??

 

Liczę na Waszą pomoc.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozwolę sobie przedstawić spostrzeżenia - może komuś się przydadzą do bardziej wnikliwej analizy.

 

Instaluję prestę z autoinstalatora, podczas instalacji mamy pole do wyboru:

1 Proszę dołączPrestaShop treści demo podczas instalacji
2 Daj mi czystą PrestaShop instalację (dołączę ją do mojej własnej zawartości)

 

Gdy wybierzemy opcje 2 wszystko działa w porządku i tak jak powinno.

Gdy wybieram opcje 1, sklep instaluje się prawidłowo i wygląda jakby nie miał błędów lecz:

Przy dodawaniu produktu i wciśnięciu "zapisz"  wyskakuje błąd "Wystąpił błąd podczas tworzenia obiektu. product"

Gdy ponownie klikniemy " zapisz"  wyskakuje błąd "Proszę określić priorytety"

Gdy po raz trzeci klikniemy "zapisz" otrzymujey pozytywny komunikat "Pomyślne uaktualnienie"

 

Po dodaniu ceny produktu i dostępnych ilości wyświetlana cena przy miniaturach produktu na str. głównej i w kategorii wynosi 00.

Cenę widać dopiero w opisie produktu.

 

Generalnie u mnie już wszystko działa ( zainstalowałem z wersją demo )  jednak może powyższe spostrzeżenia pomogą komuś zlokalizować błąd.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...