Jump to content
  • 0

[PrestaShop] Fatal error in module Api: syntax error, unexpected T_FUNCTION, expecting ')'


artur szerepka

Question

Widze coś takiego po przeprowadzaniu instalacji kilku nowych modułów , pozostała część zakładki z modułami funkcionuje poprawnie .

Wychodzi na to że nie mogę dostać się do podstrony z modułami , może ktoś coś wie jak to naprawić , bo nie mam zielonego pojęcia , już nie wspomnę o tym dlaczego tak się stało :

Poniżej jeszcze raz wstawiam komunikat jaki jest widoczny po próbie wejścia na stronę modułów :

 

[PrestaShop] Fatal error in module Api:
syntax error, unexpected T_FUNCTION, expecting ')'

post-836912-0-61916300-1427119126_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Masz rację chodzi o moduł Justica , chciałem go zainstalować i pojawił mi się ten problem , niestety nie mam jak go usunąć bo nie mam dostępu do modułów  i właściwie koło się zamyka w tej materii , no chyba że jest inny sposób dostania się do podstrony  z modułami , wtedy dało by się to usunąć

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witaj Arturze,

tu Adam z Youstice. Chcialbym Cie przeprosic za wczesniejsze niedogodnosci. Sprawdzilismy, co sie stalo i okazalo sie, ze problem dotyczyl jednej z wersji modulu Youstice w polaczeniu z konkretna wersja oprogramowania Prestashop. Natomiast w nowej wersji, ktora jest dostepna do pobrania dla wszystkich uzytkownikow Prestashop wszystko funkcjonuje, jak nalezy. Mam nadzieje, ze zechcesz zainstalowac ponownie Youstice i zobaczysz, w jaki sposob nasz modul moze pomoc Ci w komunikacji z klientami i rozpatrywaniu reklamacji. 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...