Jump to content

Przycisk Paypal


kamikaze_squad

Recommended Posts

Witam.

Wczoraj podłączyłem w swoim sklepie płatności paypal i na karcie produktu oraz w podsumowaniu po przejściu z koszyka pojawił się przycisk który bezpośrednio przenosi klienta do systemu paypal.

Klient w ten sposób omija wszystkie kroki składania zamówienia.

W jaki sposób usunąć te przyciski ?

Trzeba grzebać w szablonie czy jest taka opcja w koncie paypal ???

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za podpowiedz.

Sprawdzając konto paypal jest taka opcja ja tworzenie przycisków w zakładce dla handlowców.

Mam kilka utworzonych ale wyglądem nie odpowiadają temu co się wyświetla na stronie.

Zastanawiam się czy to usuwać....

Nie musisz usuwać przycisków z konta PayPal i to nie te przyciski wyświetlają się w Twoim sklepie (te przyciski tworzone w Paypal możesz wykorzystać na dowolnej stronie wklejając ich kod). 

Aby wyłączyć Expres PayPal w sklepie, wejdź w konfigurację modułu - prawie na samym dole:

 

sFkQVHU.png?1

Ustaw na "Nie" i zapisz - przycisk zniknie, a zwykła płatność przez PayPal zostanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

W takim przypadku nie ma innego wyjścia jak zmiana nazwy katalogu poprzez FTP w poniższej ścieżce:

Katalog_prestashop > modules > tutaj proszę znaleźć moduł paypal i zmienić mu nazwę np. paypal >>>> paypal2

Wtedy moduł nie powinien być wyświetlony. W przypadku ewentualnych problemów proszę przywrócić oryginalną nazwę.  

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...