Jump to content

Edycja zamówienia


RED5

Recommended Posts

Czy istnieje moduł, który pozwala edytować zamówienia, bo widzę, że Presta nie ma takiej możliwości.

 

Ostatnio miałem przypadek, że klientka złożyła zamówienie na dwa produkty, po czym zadzwoniła, że z jednego chce zrezygnować i chciała, żeby w zamówieniu zostało to skorygowane.

 

 

Z góry dziękuję za informację.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...

hm u mnie o dziwo w najnowszej wersji też nie mam aktywnych pól edit lub kosz mimo status zamówienia w rozpatrywanie w toku jak i zarówno gdybym chciał dodać produkt ver silnika 1.6.1.14 przy płatności wybranej przez klienta płatność za pobraniem

Edited by kylon (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

hm u mnie o dziwo w najnowszej wersji też nie mam aktywnych pól edit lub kosz mimo status zamówienia w rozpatrywanie w toku jak i zarówno gdybym chciał dodać produkt ver silnika 1.6.1.14 przy płatności wybranej przez klienta płatność za pobraniem

 

Płatność za pobraniem ustawia status "preparation", a ten ma flagę "Ustaw zamówienie jako opłacone" - zresztą słusznie.

Klient robi zamówienie za 100 zł, a Ty mu robisz z tego 100 tysięcy zł. Będzie mocno zdziwiony jak kurier zawita :)

Edited by e_com (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Płatność za pobraniem ustawia status "preparation", a ten ma flagę "Ustaw zamówienie jako opłacone" - zresztą słusznie.

Klient robi zamówienie za 100 zł, a Ty mu robisz z tego 100 tysięcy zł. Będzie mocno zdziwiony jak kurier zawita :)

 

A nie wiesz czasem, gdzie tą flagę można zmienić ? Brak możliwości dodania produktu jest koszmarnie kłopotliwy w przypadku hurtowni, gdzie klient może zamawiać coś i za chwilę telefon, bo o czymś zapomniał i trzeba dodać ręcznie. Wybiera pobranie i klops, trzeba koniecznie tworzyć nowe zamówienie. Jak dla mnie bezsensowne rozwiązanie.

Dobrze mi się zdaje, że jest to tablica order_state ? Tylko nie za bardzo wiem co tu zmienić. Zmieniałem wszystkie wartości, a i tak po wejściu do wcześniej utworzonego zamówienia jest lipa i nie ma możliwości edycji. Więc chyba presta gdzieś indziej trzyma jeszcze tą wartość.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...