Jump to content

Blok kategori nie pokazuje kategori w zakładce quick-order


szczepek32

Recommended Posts

hooki nie są złe, zwykle nie wyrażają emocji ;-)

 

drzewo kategorii tam jest, ale jest ukryte:

ydxQzkX.png

 

 

coś (jakiś skrypt) go ukrywa.

to jest standardowy blok kategorii? nie mogę odnaleźć plików z nim związanych w kodzie strony, więc chyba raczej nie

Link to comment
Share on other sites

chyba wiem, gdzie może być problem

strona quick order posiada błędy js

TyNEDmU.png

 

jako, że Twój blok kategorii jest dynamiczny to znaczy tyle, że jest oparty o skrypty javascript.

w konsoli są błędy w związku z czym skrypty js mogą się całkowicie wysypywać i nie działać - stąd też kategorie nie pokazują się.

 

na stronie konfiguracyjnej modułu wyłącz tymczasowo tryb dynamiczny, zobaczymy, co się będzie działo.

Link to comment
Share on other sites

Activate dynamic (animated) mode for category sublevels. :wyłączone i całe menu rozwija się.

 

 

Dwa błędy JS usunąłem :

-po przeniesieniu danych na serwer docelowy została nie zmieniona ścieżka skryptu

-dodatkowy tag <script> przed tagmenagerem

 

został mi tylko

 

ReferenceError: countriesNeedIDNumber is not defined tylko nie wiem co tam mam poprawić :(

Edited by szczepek32 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Po usunięciu powyższych błędów blok kategorii działa  pod warunkiem że w koszyku znajdują się  produkty, natomiast jeśli nie ma (koszyk pusty) to wywala kolejny błąd.

Czyli problem nie pokazywania się zawartości wynika z bledów js tak jak pisał vekia, być może ktoś wie co w pliku brakuje lub co jest źle że pojawia się błąd  order-opc.js: linia 298.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...