Jump to content
  • 0

Problem z cechami produktów.


maciekmaster

Question

Witam. Nagle w sklepie w wersji 1.5.6.1 z opcją multistore pojawił się problem.

 

W panelu admina w produkcie w zakładce cech znikły wpisane wcześniej cechy, ale w produkcie na stronie wyświetlają się one w zakładce Data Sheet. Kiedy w panelu admina zapiszę produkt, to cechy znikają z produktu na stronie, bo po prostu system nadpisuje ich stan z panelu.

 

Co dziwne w bazie danych w tabelach dotyczących cech wszystko jest, czyli cechy, ich wartości i odpowiednie cechy z wartościami przypisane do danych produktów. Po zapisaniu produktu jednak zauważyłem, że w bazie również rekordy z przypisanymi do tego profuktu cechami znikają.

 

Przewertowałem sklep i nie mogę dojść do przyczyny. Proszę o pomoc w miarę możliwości.

 

Dzięki.

 

-------------------------------

 

Gdyby ktoś miał podobny problem, to kwestia języków. Cechy nie zostały opisane w języku polskim, a tylko w angielskim, więc edytując produkt przez panel w języku polskim system zapisywał cechy jako puste.

Edited by maciekmaster (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Mam podobny problem, Presta 1.6.0.9

nie widzę wartości cech w panelu admina. Sprawdziłem w bazie i na stronach produktów. wszystkie wartości są, są też w każdym języku jaki mam w sklepie, a w panelu admina ich nie ma w żadnym języku

Produkty dodawałem store managerem hurtowo z plików CSV, gdy dodaje ręcznie to są,

Czy jest może jeszcze gdzieś tabela w bazie gdzie informacja o wartości cech jest zapisywana, co ma wpływ na wyświetlanie w panelu admina?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...