Jump to content
  • 0

Błąd formatu zdjęcia przy wgrywaniu


luxvac

Question

Witam,

Szukam rozwiązanie problemu w moim sklepie presta, mianowicie, przy chęci wgrania zdjęcia do produktów wyskakuje komunikat iż zdjęcie jest w błędnym formacie pomimo że zdjęcie ma dobry format i odpowiednią rozdzielczość, 

szufelka leovac.jpg.jpg : Format obrazu nie został rozpoznany, dozwolone formaty:. gif, jpg, png.. 

 

Drugą nieprawidłowością którą załważyłem jest taki komunikat podczas próby aktualizacji presty do nowej wersji , pomyslałem że to może być przyczyną nie wgrywania się zdjęć, 

 

Moja serwerownia nie potrafi rozwiązać problemu więc pewnie coś siedzi w samej prescie

 

Proszę o pomoc lub jakies wskazówki 

 

slip.gif Activity Log

 

 
Analyzing the situation...Shop deactivated. Now downloading... (this can take a while)
 
Shop deactivated. Now downloading... (this can take a while)
 
[Ajax / Server Error for action download] textStatus: "error " errorThrown:"temporarily overloaded " jqXHR: "
beam-polska-1414696179.jpg
PRZERWA TECHNICZNAZ POWODU PRAC PRZEPROWADZANYCH NA SERWERZE SKLEP JEST TYMCZASOWO OFFLINE. PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI I ZAPRASZAMY ZA KILKA CHWIL.
"
 
[Ajax / Server Error for action download] textStatus: "error " errorThrown:"temporarily overloaded " jqXHR: "

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Szukam szukam i nic, serwerownia nie może zlokalizować problemu, dodam że na innym sklepie opartym na prescie na tym samym serwerze nie ma problemu z dodawaniem zdjec, problem jest natomiast z dodaniem zdjec do mojej drugiej strony opartej na wordpresie na tym samym serwerze, macie jakiś pomysł co może być nie tak 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Trudno powiedzieć bez możliwości sprawdzenia logów serwera, przetestowania innych funkcjonalności itp.

sprawa może być dość złożona, lub banalna (np. konflikt między WP a Prestą - zwłąszcza jeżeli są jakoś ze sobą zintegrowane albo zainstalowane w tym samym katalogu)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sam nie wiem jak mam sobie z tym poradzić , czy możecie polecić kogoś kto odpłatnie oczywiscie zajął by się tym problemem, na drugim sklepie na tym samym serwerze tylko na prescie 1.5 wszystko działa poprawnie 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...