Jump to content
  • 0

Nie działa koszyk po upgrade do 1.6


kozak26

Question

Witam,

mam problem, ponieważ nie działa koszyk po aktualizacji presty do wersji 1.6

Czytałem wiele tematów i wiele z nich ucina się odpowiedzią "rozwiązałem", ale nikt nie podaje tej odpowiedzi.

Z tego co wyczytałem to Facebook nie koliduje, na serwerze nie jest włączony Varnish.

Dodam, że wersja 1.5 jako sklep działa prawidłowo, tylko wersja testowa nie działa po aktualizacji.

Nie wiem czy dobrze sprawdzałem, ale chyba tak, za pomocą cookie checker i presta nie generuje coocies, może to być problemem, tylko jak to rozwiązać?

Koszyk testowany z włączoną i wyłączoną funkcją ajax.

Drugim problemem jest niedziałający LeoTeme Control Panel - nie można złapać i przeciągnąć elementu do swoje miejsce, pewnie coś z ajax w tym przypadku nie działa.

Czy ktoś ma jakieś pomysły?

Adres testowy sklepu to test. sklephypo .pl

Proszę o pomoc, sugestie itp.

Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ja również domyślam się, że to wina coockies, ale nie wiem jak rozwiązać ten problem :)

Czytałem już polskie tematy i angielskie i tam jest ten problem związany z wersją 1.4 lub 1.5, gdzie trzeba edytować plik coockes, ale w 1.6 jest zupełnie inna konstrukcja tego pliku...

Czy ktoś jeszcze ma jakieś pomysły jak rozwiązać problem?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na ENG forum presty tez temat poruszono. W niektorych przypadkach pomoaga wlaczenie opcji - move java to the end.

W moim nie pomogło. Ewentualnie pomoglo ale nie wiem bo Klienci maja nie przeczyszczone przegladarki i dalej zglaszaja problem.

Część zamówien przechodzi a część sie odbija.

 

Klienci zfrustowani, ja też:/

 

Wersja 1.6.0.9

Link to comment
Share on other sites

  • 0

vekia wielkie dzięki za kolejny element który mogłem sprawdzić.

Po 1. trafiłeś na czas w którym miałem testowy inny szablon w którym również nie działał koszyk.

Teraz jest już ten szablon, który mnie interesuje i w którym również nie działa koszyk.

Sprawdziłem czy pliki js znajdują się w folderach i znajdują się. Raczej to nie to...

Czy jeszcze jakieś pomysły?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam serdecznie

 

Mam PRESTASHOP 1.5.3.1 i ostatnio mocno nakombinowałem w modułach - zniknął mi koszyk, poprzestawiał się również wygląd strony - po dodaniu kolejnych modułów.

 

Problem jest taki, że nie zapisałem co dodawałem i nie mam pojęcia co teraz odinstalować.

 

Informatyk, który robił stronę wyemigrował na zachód i mam problem. Czy może ktoś powiedzieć dlaczego koszyk nie działa - w ogóle się nie wyświetla(blok koszyka zainstalowany).

 

Dodatkowo zacząłem instalację kolejnych modułów - myśląc po opisie, że dodatkowo wpłyną na pozycjonowanie i SEO. Chyba się przeliczyłem bo efekt jest odwrotny.

 

Czy może ktoś powiedzieć(miałem co prawda PRESTA ale szablon cały indywidualnie wykonywał informatyk) jakie moduły są wymagane do prawidłowego funkcjonowania sklepu.

 

Może jest ktoś kto to naprawi(to co oczywiście spaprałem) oraz poprawi błędy pod pozycjonowanie i SEO - odpłatnie.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...