Jump to content
  • 0

Blok kategorii w lewej kolumnie - brak zawartości menu


sz3kla

Question

Witajcie,

 

Mam problem z pionowym menu w świeżo zakupionym szablonie.

Wstępną konfigurację sklepu wykonywałem na domyślnym szablonie. W nim, z pomocą tematów znalezionych na tym forum bez trudu udało mi się stworzyć pionowe menu.

Jednak w międzyczasie szablon został zmieniony i tu jest pies pogrzebany. W nowym szablonie, idąc tymi samymi krokami za chiny ludowe nie potrafię się z tym uporać.

Moduł  "Blok Kategorii" jest włączony. Przypięty jest w sekcji "displayLeftColumn" bez żadnych wyjątków wyświetlania.

W ustawieniach zaawansowanych szablonu, pod nagłówkiem "wygląd kolumn" opcja "category" jest zaznaczona dla lewej kolumny.

 

Efekt jest taki, że blok kategorii wyświetla się, lecz jest pusty. Jest tylko nagłówek "Kategorie", jednak bez zawartości. Poniżej zrzut ekranu jak to wygląda, ponieważ sklep jest wyłączony. Jeśli do oględzin wymagane będzie jego włączenie to bardzo proszę o informację.

30581652333245142646.jpg

 

PrestaShop w wersji 1.6.0.9

Szablon to Responsive VapoteShop

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Michał

Edited by sz3kla (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

vekia, to miałem ustawione. Wstyd mi się przyznać, ale rozwiązaniem było to, co zasugerował RSI-SHOP, czyli zresetowanie/wyczyszczenie ustawień.

Sprawa wydawała mi się tak zaawansowana że w życiu nie pomyślałbym, że rozwiązanie jest tak banalne.  :ph34r:

 

Ślicznie dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...