Jump to content
  • 0

Szukam kogoś do wprowadzenia poprawek w prestashop


Marcin784

Question

Witam

 

Szukam kogoś, kto mógłby mi pomóc wprawdzić poprawki na moim sklepie www.genesisbox.pl , który jest na presta 1.5. Wydaje mi się, że poprawki nie są trudne , dla kogoś , kto w tym siedzi, o to one:

 

1. Trzeba zlikwidować jedną z kategori Navitas (zółty kwardrat) i zostawić tylko 3 pozostałe.
2. Chciałbym, aby kategorie i nawigacja produktów była też widoczna po lewej stronie pod modułem "Szukaj"
3. Jeśli chodzi o produkty, to chciałbym, aby były widoczne na stronie głownej 3 zdjęcia w rzędzie ( teraz 4) o większej rozdzielczości,
4. http://genesisbox.pl/21-kulki-proteinowe  - na stronie kategorii widać tylko 2 rzędy produktów, chciałbym, że było widać przynajmniej 6
5. Najważniejsza sprawa - na stronie głównej widać te same aukcje, a ja chciałbym żeby on się zmieniały i było widać więcej z różnych kategorii,

 

Gdyby ktoś chciał pomóc,to myslę, że dogadamy się bez problemu. Czekam na ofertę na adres [email protected]

 

Z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

witam

zmiany są na tyle proste, że można to załatwić na forum bez konieczności płacenia

 

1) przejdź do sekcji moduły, odszukaj moduł block top menu, kliknij na konfigurację i usuń kategorię o której mówisz (btw. usunąć chcesz ją tylko z menu, czy całkowicie ze sklepu?

 

2) moduł o nazwie blok kategorii, zainstaluj i włącz go (sekcja moduły) następnie dostosuj pozycję do własnych potrzeb w moduły > pozycje (odszukaj listy modułów: displayLeftColumn i przeciągnij i upuść moduł blok kategorii pod moduł wyszukiwania - zrób to na tej liśćie modułów displayLEftColumn)

 

3) tutaj sprawa wymaga edycji plików tpl

 

4) ustawienia > produkty, zwiększ ilość wyświetlanych produktów, zwiększ ją dwukrotnie a produktów będzie dwa razy więcej - czyli dwa rzędny więcej

 

5) w tym przypadku może jakiś moduł który pozwoli wyświetlić różne produkty w oparciu o kategorie, np. homepage products pro

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...