Jump to content
  • 0

Uncaught --> Smarty: aktualizacja do Presta 1.6.11 = PROBLEM


Pawel_Presta

Question

Po aktualizacji do z Presta 1.6.09 do 1.6.11 mam następujący błąd:

Co może oznaczać:

Fatal error: Uncaught --> Smarty: Missing template name <-- thrown in /home/royal00/domains/eroszop.pl/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php on line 678

 

Z góry dziękuję za wskazówki - pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

18 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

z powodu mojej nieznajomości (chociaż aktualizuję za pomocą narzędzia linuxpl.com) - stwierdzam, że zwykłe użytkowanie sklepów opartych o silnik Prestashop jest niemożliwe - nie obejdzie się bez potrzeby zatrudnienia osoby to tak prozaicznych czynności jak aktualizacja wersji sklepu - sklep został przywrócony do wersji 1.6.09.

---

the problem is not resolved

Link to comment
Share on other sites

  • 0

standardowo ten błąd nie powinien wyświetlać się. i u mnie po aktualizacji czystej presty do najnowszej wersji jest ok.

przypuszczam, że to może być związane z jakimiś modyfikacjami wprowadzonymi do sklepu zanim zaktualizowaliśmy go do nowej wersji. nowa wersja te modyfikacje mogła usunąć / wpłynąć na nie i przez to jest jak jak jest.

 

czy sklep używa jakiegoś override klas / kontrolerów?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

bo wy to aktualizujecie Installatron'em z DirectAdmina zamiast 1-click'iem !!!!  Nalezy bezwzglednie odznaczyc funkcje aktualizacji w directadmin'ie

 

 

i jeszcze jedno zamiast sprobowac na kopii to odrazu na zywym organizmie - to nie aplikacja z googleplay

hej - 1-clickiem również robiłem (z wszystkimi kontrolkami włączonymi na zielono) i też to samo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

standardowo ten błąd nie powinien wyświetlać się. i u mnie po aktualizacji czystej presty do najnowszej wersji jest ok.

przypuszczam, że to może być związane z jakimiś modyfikacjami wprowadzonymi do sklepu zanim zaktualizowaliśmy go do nowej wersji. nowa wersja te modyfikacje mogła usunąć / wpłynąć na nie i przez to jest jak jak jest.

 

czy sklep używa jakiegoś override klas / kontrolerów?

akurat właśnie ten sklep - z tego co mi wiadomo nie miał modyfikacji które mogły by zakłócić instalacje (a jednak występują).

czy sklep używa jakiegoś override klas / kontrolerów - nie jestem specjalistą, ale z tego o mi wiadomo to nie.

Tak czy owak - zlecę to osobie która sobie z tym poradzi i napiszę co było przyczyną błędu - bo jak widać ten problem mam nie tylko ja.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

wystarczy, że np. szablon korzysta z jakiegoś modułu który wprowadza override i po aktualizacji wszystko się sypie, gdy tego override nie ma. W tym przypadku może tak być, problem nie występuje zawsze, być może korzystacie z takich samych szablonów.
trudno coś więcej powiedzieć bez możliwości wglądu w sklep.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...