Jump to content
  • 0

Zmiana nazwy URL


calineczka92

Question

Witajcie mam nietypowy problem.

 

W Adminie sklepu w URL mam wpisane natura-house.pl/goldenoil.nazwa.pl

 

Nie mam pojęcia skąd się to wzięło nigdzie takiego czegoś nie wprowadzałam.

 

Chciałabym zmienić to na samo natura-house.pl

Jednak gdy takiej zmiany dokonuje pojawia się błąd 500 fatal server error.

 

Czy jesteście w stanie mi pomóc.?

 

Dziękuję pozdrawiam Madzia

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Kiedy zmienię nazwę url na takie jak chcę aby się wyświetlały i zapiszę zmiany to wszystko wydaje się być ok, jednak kiedy sprawdzam stronę wpisuję www.natura-house.pl pojawia się biała strona pokazująca ten błąd. dopiero kiedy wprowadze poprzedni url błąd znika

Oh i właśnie ten sam błąd wysłało mi google. Że nie może dostać się do pliku roobots ....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

można zalogować się do zaplecza sklepu ?

Czy domena natura-house.pl wskazuje na odpowiedni katalog, w którym znajduje się sklep ?

Należy również zmienić podkatalog, w którym znajduje się sklep:

z

"/presta/" 

na

"/"

Tak mam normalny dostęp do zaplecza sklepu. Wchodzę w preferencje>SEO&URL i tam próbowałam to zmienić aby moja witryna nie zmieniała się na natura-house.pl/goldenoil.nazwa.pl

Jednak po wprowadzeniu jak pisałam wyżej pojawiał się błąd 500 Fatal server error.

 

Pliki sklepu znajdują się w folderze /presta na serwerze ftp ponieważ mam tam wiele innych sklepów.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ale to się pojawia w momencie zapisu czy w momencie kiedy następuje próba otworzenia stron sklepu ?

Kiedy zmienię nazwę url na takie jak chcę aby się wyświetlały i zapiszę zmiany to wszystko wydaje się być ok, jednak kiedy sprawdzam stronę wpisuję www.natura-house.pl pojawia się biała strona pokazująca ten błąd. dopiero kiedy wprowadze poprzedni url błąd znika

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ale to się pojawia w momencie zapisu czy w momencie kiedy następuje próba otworzenia stron sklepu ?

Bardzo prosze o wsparcie :( nie jestem informatykiem i nie znam sie  na tym kompletnie, nietstey z mojego hostingu posinformowali mnie że to muszę zrealizować w programie sklepu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...