Jump to content
  • 0

Zmiany, poprawki w sklepie


E-MBJ

Question

Witam !
 

Mam następujące problemy z moim sklepem internetowym.

Potrzebowałbym pomocy od poczciwego forumowicza, lub ewentualnie odpłatnego wprowadzenia zmian. Wiekszosc niedociągnięć powstała w momencie wgrania nowego szablonu do sklepu.

Poniżej lista poprawek:

- Newsletter ( tło, logo informacje ) 

Nie mogę wysyłać newslettera bo wysyła w gorszej formie niż zwykłego e-maila i chce, żeby znajdowało się w newsletterze nasze logo, informacje o firmie adres strony i tło takie jak w sklepie, tak jak na niemalże kazdy newsletter przystało.

- Related Products ( przetlumaczyc ) - Polecane produkty pod produktem.
- 2 razy komentarze pod produktem.  - Blok ten wyswietla sie 2 razy pod produktem - a tylko jeden funkcjonuję.

- Wszystko co jest w CMS do informacji - Po wgraniu tego szablonu wiekszosc waznych kategorii znikła mi z pola Informacje a czesc przeniosla sie automatycznie do pola o podobnej nazwie aczkolwiek znajdującego się w stopce strony ( nie ma np. Polityki prywatności etc. )
- Facebook box like wyrównac - Box zleciał poniżej reszty informacji.
- Wyrównać wszystko tam gdzie jest facebook box i info o nas do jednej wielkosci. - Różne wielkości bloków
- Kategorie: Wyprzedaż, Nowości, Zapowiedzi, Bestsellery ( to widnieje na dole obok kategorii "Informacje " a przynajmniej część, a chce by znalazło się w bloku kategorii ) Zamiast bestsellery mogłoby być tylko Top 20. - Sztywne kategorie.
- Logo producenta w zakładce producenci ( jeśli możliwe ) - Loga się nie wyświetlają
- W "Nasze opinie" Nic się nie wyświetla, gdzie klient moze dodac opinie etc? - przenosi prosto na allegro.
- Kategoria promocje na tej 1 stronie, gdzie są też nowości i polecane - Chciałbym taki przesuwany slider promocji na głównej tak jak są polecane i nowości.
- Ulokowanie jakoś rozjezdzajacych się podkategorii ( prosze wejsc np w e-papierosy ) - Różne wielkości, losowe ułożenie.
- Czy jest może jednak dopisanie tej podstawowej działalności firmy? Wiem wtedy na jakie kategorie przyznać rabaty. - Podczas rejestracji informatyk zmuszony był usunac profil podstawowej dzialalnosci, co jednak jest przydatne w naszej branzy, tyle, że wtedy hurtownicy nie mogli się rejestrowac, poniewaz wyskakiwał bład nipu i regonu.
- Kategoria promocje na stronie głównej ma wyglądać tak samo jak nowości i polecane, tymczasem zjezdza kazdy produkt pod produktem w dół - po dodaniu promocji wyswietlily sie na glownej aczkolwiek jedna pod druga !
- Najezdzajace na siebie zdjecia w produktach. - rozne wielkosci zdjec pogladowych przy produkcie, nachodzą jedno na drugie.

 

Adres strony: www.e-mbj.com

 

Zapomniałem dodać że w kwesti edycji na serwerze FTP jestem nawet nie początkującym... w samym panelu admina cos pogrzebac umiem. Wiec prosze jak dla kompletnego "idioty".

Edited by E-MBJ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

 

 

1 nowy temat = 1 temat lub 1 pytanie

- Jeśli masz więcej niż jedno pytanie, otwórz kolejny nowy temat i sprecyzuj swój problem jak najbardziej to możliwe

- Nie zadawaj kolejnych pytań w wątku, który nie jest związany z Twoim problemem, stwórz kolejny nowy temat w odpowiednim dziale

polecam, odopowedzi uzyskasz prędzej niż do tej pory i będą one na temat ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...