Jump to content
Davidmax

poszukiwany zaawansowany moduł kombinacji produktu

Recommended Posts

napisalem ci o tym module juz w twoim innym watku o leyerze.....

kojarze, tam była mowa o wydajności serwera, przy większej ilości kombinacji.właśnie się zastanawiam czy poprawi mi on wydajność czy pogorszy ? Tu będzie wyzwanie, bo kombinacji będzie dużo więcej ( masa)

Jak narazie zauważyłem że gdy w ktegori mam więcej niż 900 produktów z kombinacjami, to sklep zwalnia i nie jest to wina bazy.

kojarze, tam była mowa o wydajności serwera, przy większej ilości kombinacji.właśnie się zastanawiam czy poprawi mi on wydajność czy pogorszy ? Tu będzie wyzwanie, bo kombinacji będzie dużo więcej ( masa)

Jak narazie zauważyłem że gdy w ktegori mam więcej niż 900 produktów z kombinacjami, to sklep zwalnia i nie jest to wina bazy.

AWP nie tworzy kombinacji, znaczy ty nie tworzysz ;) do tego modulu wrzucasz tylko pojedyncze atrybuty a on sobie sam laczy kazdy z kazdym tworzac jedendodatkowy atrybut. i tyle. majac powiedzmy 10 atrybutow zamiast miec 1000 kombinacji masz tyklo 10+1 czyli, nei ma mozliwosci zeby to spowolnilo sklep ;)  

Czy ja do wszystkich moich produktów które już mam od nowa będe musiał robić kombinacje ?

ciekwe jak on bedzie współgrał z StoreManagerem ?

kupiłem juz ten moduł, :) szkoda tylko że nie było tam informacji ze insatalacja  bedzie taka skomplikowana. Musze pliki zmieniać i  nie bardzo to wszystko jasne jest.

Jak się uporam z instalacją to będzie sukces.

to trzeba przyznac, AWP do najprostszych w instalacji nie nalezy, ale warto poswiecic chwile zeby to okielznac. wszystko masz wyrzucone w konfiguracji modulu. te linijki co sa tam podawane odnosza sie do tych zawarych w module (override, czy modified - nei pamietam juz dokladnie jak to sie nazywalo.) tutaj sprawa jest prosta dlaczego nie naklada tego z automatu. za wiele zmian w kontrolerach a czesto inne modulu wykonuja tez te same kontrolery i sa one plasowane wlasnie we spomnianym katalogu ./override danego sklepu. zeby nie "psocic" innym tutaj tworcy zdecydowali sie na takie a nie inne rozwiazanie recznego prowadzania zmian. jezlei masz czysty skle i nie masz za wiele obcych modulow mozesz spokojnie, dla danej wersji skopiowac pliki z modulu do sklepu.

co do wsprowadzania atrybutow. mozesz wprowadzic dla jednego produktu a pozneij z poziomu konfiguracji modulu skopiowac te atrybuty albo di pojedynczych produktow albo do calej kateogrii.

już doszedłem, najlepiej się instaluje na dziewiczej wersji presty:) wrzucam pliki na serwer i załatwione.

ale na moim sklepie, narazie nie zaryzykuje, musze się przygotować psychicznie :)

Ogólnie bardzo dobry moduł. takiego szukałem

Wielkie dzieki

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More