Jump to content

Problem z Cache/Syntax Error/Wysypał się cały sklep.


rexxx

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś z Was może mi pomóc i powiedzieć co mogło się stać?

 

Proszę wejść pod adres - http://etrekking.pl

 

Wyświetla się info o błędzie: 

"Parse error: syntax error, unexpected $end in/home/etrekking/domains/etrekking.pl/public_html/tools/smarty/cache/blockcategories^1_6_0_0^b8cd27ecf672e78e7af0082bc9acf72f8de59039.blockcategories.tpl.php on line 171"

Wszedłem w ten plik i rzeczywiście urywa się w połowie. Mam poprosić o backup i wgrać ten plik od nowa na serwer? Wyłączenie cache w BO powoduje, że sklep działa, ale niestety nie działają wszystkie kategorie. Wchodząc pod niektóre, dostaję dokładnie ten sam komunikat. 

 

Cały sklep działa gdy wyłączę wymuszanie kompilacji  i cache. 

 

Wersja sklepu to: 1.4.4.1

 

Próbowałem wgrać dzisiaj nową wersję modułu addonspresta - Allegro. Nie wiem jednak czy to może mieć coś wspólnego. 

Edited by rexxx (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Usunąłem zawartość folderu Cache ale wtedy wyskoczył komunikat dotyczący folderu Compile, więc jego zawartość też usunąłem. Teraz sklep wariuje na całego. Nie wyświetla się m.in. w ogóle blok kategorii.

 

Wchodząc prosto pod adres sklepu dostaję m.in. takie komunikaty:

 

 

 

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/etrekking/domains/etrekking.pl/public_html/tools/smarty/compile/bece0d7fc8a9611897599cb8327ca089867d7049.file.blockcart.tpl.php on line 96

 

 

 

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/etrekking/domains/etrekking.pl/public_html/tools/smarty/compile/b1a5ec740b56cf4e3c815f7f1ee7a59c804e4d45.file.blockcms.tpl.php on line 71
Edited by rexxx (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

w którymś z plików tpl jest niedomknięta klamra }

 

może to być moduł przed modułem o nazwie: blockcart

aby wyeliminowac problem trzeba odnaleźć ten brakujący element

 

najpierw spróbuj wyłączyć moduł(y) które są przed blockcart

(moduły >pozycje)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...