Jump to content
  • 0

Nazwy kategorii w blockcategories jako nagłówki


Damian Lewandowicz

Question

Jako swój pierwszy post, witam serdecznie całą społeczność.

 

A teraz do rzeczy. Kwestia dotyczy modułu blockcategories - wersja Presty 1.5.6.2. Otóż chciałbym zrobić - a nie wiem czy jest to w ogóle możliwe stosunkowo niedużym nakładem zmian kodu - aby wszystkie nazwy kategorii były nagłówkami.

 

Czy jest to możliwe? Jak należy dokonać takie zmiany? Domyślam się, że w innym miejscu niż .tpl pliku modułu z kodem poniżej?

{foreach from=$blockCategTree.children item=child name=blockCategTree}
{if $smarty.foreach.blockCategTree.last}
{include file="$branche_tpl_path" node=$child last='true'}
{else}
{include file="$branche_tpl_path" node=$child}
{/if}
{/foreach}

Pozdrawiam,

Damian

 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

wszystko jasne

otwórz plik category-tree-branch.tpl

zmień kod:
 

<a href="{$node.link|escape:'html':'UTF-8'}" {if isset($currentCategoryId) && $node.id == $currentCategoryId}class="selected"{/if}
		title="{$node.desc|strip_tags|trim|truncate:255:'...'|escape:'html':'UTF-8'}">{$node.name|escape:'html':'UTF-8'}</a>

np. na:
 

<a href="{$node.link|escape:'html':'UTF-8'}" {if isset($currentCategoryId) && $node.id == $currentCategoryId}class="selected"{/if}
		title="{$node.desc|strip_tags|trim|truncate:255:'...'|escape:'html':'UTF-8'}"><h5>{$node.name|escape:'html':'UTF-8'}</h5></a>

dodałem <h5> do elementu <a> z linkiem do strony kategorii.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No tak! O w mordę, a ja unikałem edycji tego pliku, bo z nieznanych już teraz przyczyn stwierdzałem, że to na pewno nie tam :D

Dzięki, jutro spróbuję i się zamelduję.

 

PS. Nie znam dobrze obyczajów tego forum - jak jest odbierane podanie linku do sklepu z prośbą o ocenę zastosowanych rozwiązań funkcjonalnych i graficznych?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...