Jump to content

Zakup szablonu na addons.prestashop.....


dominik700

Recommended Posts

Witam serdecznie. Chcę zakupić szablon przez stronę addons.prestashop.com. Czy ktoś z Was kupował już w tym sklepie szablon lub dodatki ? Jak z zakupem na faktrę itd. Pozdrawiam serdecznie i jeżeli macie jakieś doświadczenie związane z zakupem w miejsc , które opisałem dajcie znak, sygnał.

Link to comment
Share on other sites

Czy faktura będzie wygenerowana po wpisaniu podstawowych danych? Na początku zamówienia nie ma żadnego pola do wpisania firmowych danych. Szukam po sieci odpowiedzi ale od rana dość marnie. ps fakturka na adres pocztowy w Polsce czy jak to się odbywa?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 8 months later...

Czy jeżeli osoba fizyczna kupuje szablon i nie potrzebna jest faktura, to też musi zapłacić vat?

 

A jak w sklepie kupujesz bułki bez faktury, to nie płacisz vatu?

Osoby fizyczne wszystkie płacą vat, a firma jak dobrze zachachmęci, to jeszcze może miliony na wyłudzeniu vat zarobić :)

Link to comment
Share on other sites

A jak w sklepie kupujesz bułki bez faktury, to nie płacisz vatu?

Osoby fizyczne wszystkie płacą vat, a firma jak dobrze zachachmęci, to jeszcze może miliony na wyłudzeniu vat zarobić :)

Jeżeli zakup jest w Polsce to podatek vat jest oczywisty. Przykład bułki jest poniżej pewnego poziomu, ale pomijam to! Kiedyś (nie wiem czy to obowiązuje) jeżeli towar zakupiony w Polsce był wywożony za granicę to kupujący mógł dostać zwrot vatu. Dlatego zapytałem, czy jeżeli zakupię szablon na osobę fizyczną na stronie addons.prestashop.com będzie z vat czy nie. Szczególnie, że jak "zmienię" narodowość na inną to w niektórych przypadkach jest bez vat. Inną sprawą jest właśnie zakup na "zmienionej" narodowości i używanie takiego szablonu. Czy w licencji są określone warunki używania takiego szablonu. Czy szablon można komuś odsprzedać?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A ja mam inne pytanie: nie wiedziałam o konieczności posiadania nr VAT UE i w konsekwencji wystawiona faktura jest niepoprawna i nie nadaje się do niczego. Od helpdesku otrzymałam wiadomość, że "In case your intra-community VAT number was not specified in your past orders, we will not be able to establish a new invoice with this information.", czyli rozumiem, że korekta faktury jest "niemożliwa". Pytanie tylko, czy aby na pewno, bo nie chce mi się w to wierzyć - przecież korekta faktury jest na porządku dziennym. Macie jakieś doświadczenia z tym związane?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...