Jump to content
  • 0

Tylko szybkie zakupy - Jak usunąć formularz rejestracyjny ?


JacaJaca87

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

używam szablonu z Leo Theme's.

 

z uwagi na fakt żę to niestandardowy szablon, raczej będzie ciężko (bez możliwości wglądu w pliki, sklep).

nie jest to żadna skomplikowana sprawa, ale wymaga analizy plików no i oczywiscie czasu na wprowadzenie zmian / przetestowanie ich itp

 

jaki szablon? darmowy czy płatny?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Endriu wdraza takie rzeczy napewno nie za darmo :P  wiec raczej niespodziewaj sie, ze ktos ci tu napisze rozwiazanie :)

 

Dokładnie robię to odpłatnie i nie żeby to była jakaś skomplikowana sprawa, jednak tak jak @vekia napisał potrzeba czasu, zaglądnąć w pliki i to na spokojnie zrobić, toteż nie jest droga modyfikacja i czasami lepiej jest komuś zapłacić i mieć spokój niż samemu nad tym dłuższy czas siedzieć i sie męczyć.

 

Dlatego nie będę tutaj tłumaczył wszystkiego po kolei jak to wykonać, ale jeśli kolega sam dojdzie do rozwiązania i utknie na jakimś poszczególnym problemie to z chęcią tu na forum pomogę :D

 

P.S Dawanie gotowców to tak jak dać komuś rybę a nie wędkę, chcesz rybę to do marketu rybnego przecież nie potrzebna ci wiedza na temat łowienia, chcesz wędkę to ją weź i wróć z pytaniem jak zawiązać haczyk, na pewno dostaniesz odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja nie widzę tej kolumny, chyba że jest ona w jakimś dalszym kroku, jeśli chodzi o rejestracje to widzę że w miarę sobie poradziłeś jednak to nie jest to co ja robię ;) podeślę ci link na PW to sobie zerkniesz na to co ja wdrażam. 

 

Generalnie to każdy kto zna chociaż podstawy css w twoim sklepie będzie mógł się zalogować czy utworzyć konto.

Dodam jeszcze odnośnie Twojego sklepu, koszyk jest mało widoczny i nie jest przetłumaczony do końca oraz zmień sposób wyświetlania ceny zł z przodu kiepsko się prezentuje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...