Jump to content
  • 0

Brak modułu płatności PayU


Bartek_A

Question

Hej,

 

zainstalowałem moduł do PP od PayU z tej strony: http://www.payu.pl/aktualnosci/integracja-sklepu-z-payu-jeszcze-latwiejsza

 

Niestety pomimo komunikatu że moduł został zainstalowany poprawnie, gdy wejdę w Moduły -> Moduły albo Moduły -> Płatności, nie mam nigdzie albo nie mogę wyszukać wtyczki odpowiadającej za płatności w PayU. Dodam, że jestem już klientem PayU od dłuższego czasu i chciałbym mieć również możliwość płatności poprzez ich usługę w moim sklepie.

 

Bartek

Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Filtry są ustawione na: Zainstalowane i nie, Aktywne i nie oraz wszystko i nadal jest to samo.

 

Zmieniłem nazwę z modułem na: payu i po instalacji wyskoczył mi komunikat:

 

The module was successfully downloaded.
 

Moduł został poprawnie pobrany, może teraz trzeba go jakoś zainstalować? 

 

Kolejna ważna info! Zainstalowałem moduł z paczkomatami z tego pliku:

https://github.com/donrafael/paczkomaty

 

i też go nie widać. Gdzie może być tutaj ukryty problem? 

Edited by Bartek_A (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zainstaluj moduł zwany PrestaCenter Payments 2 Carriers Free v0.9.1 - by PrestaCenter

 

Potem wchodzisz w moduły > i szukasz "PrestaCenter Payments 2 Carriers Free v0.9.1 - by PrestaCenter" naciskasz po prawej konfiguruj i ustawiasz sobie w jakich okolicznościach ma Ci się pojawić jaka płatność.

Edited by c64girl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zainstaluj moduł zwany PrestaCenter Payments 2 Carriers Free v0.9.1 - by PrestaCenter

 

Potem wchodzisz w moduły > i szukasz "PrestaCenter Payments 2 Carriers Free v0.9.1 - by PrestaCenter" naciskasz po prawej konfiguruj i ustawiasz sobie w jakich okolicznościach ma Ci się pojawić jaka płatność.

 

Niestety nic to nie pomogło. W tym module wybrałem płatności które mają być zastosowane, jednak pojawią się tylko te same.

 

Problem tkwi w tym, że pomimo tego że dodałem moduły, nie mogę ich zainstalować ponieważ ich nie widać. Może jakieś chmody trzeba ustawić? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety nic to nie pomogło. W tym module wybrałem płatności które mają być zastosowane, jednak pojawią się tylko te same.

 

Problem tkwi w tym, że pomimo tego że dodałem moduły, nie mogę ich zainstalować ponieważ ich nie widać. Może jakieś chmody trzeba ustawić? 

 

Jak zmienisz to to też nie widać ?

 

screenshot1.jpg

Edited by c64girl (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wgrałem na FTP. Jest. Znalazł się ;) Zainstalowałem i skonfigurowałem. Teraz pytanie, czy moduł płatności od PayU powinien pojawić się od razu w opcjach płatności czy dopiero jak payu zaakceptuje mi go u siebie w panelu? Bo mi się wydaje, że od razu powinien chyćić. Ale jak wchodzę w Moduły -> Płatności to go tam oczywiście nie ma. 

 

Serwer to Linuxpl.com

 

Kolejna checa. Wgrałem moduł paczkomatów do folderu modules. Niestety ten się nie pokazuje :(

Edited by Bartek_A (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie wiem masz jakaś dziwną sytuację bo u Ciebie nie instalują się poprawnie moduły. Ja jak instalowałam moduł payu wgrałam go przez Pshop jako spakowany zip. I pojawił się on od razu po aktywacji. Ustawiłam go tylko w: PrestaCenter Payments 2 Carriers Free v0.9.1 - by PrestaCenter Skontaktuj się może z administratorem serwera na którym masz sklep bo jest to dziwne zjawisko.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...