Jump to content
  • 0

Pomocy - zniknęły strony CMS w panelu a na stronie są widoczne


rafcio76

Question

Witam, nie wiem dlaczego ale zniknęły mi wszystkie strony CMS w panelu ale co dziwne w module "górne menu poziome" są widoczne oraz na stronie sklepu też je widać. Teraz nie mogę ich edytować.


Pomóżcie proszę bo jestem w kropce.


Rafał

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

jaka wersja prestashop?

dodatkowo, czy działasz w trybie multistore?

tworzone były kategorie CMS ? (nie kategorie produktów, tylko kategorie stron CMS)

 

Witam, dziękuję za zainteresowanie, wersja jest najnowsza. Dla próby wykonałem prosty zabieg: zmieniłem szablon na inny a potem z powrotem na ten domyślny i pomogło, strony są widocze.

 

Pozdrawiam i dziękuję

 

Rafał

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przepraszam za odgrzebanie, ale mam dokładnie ten sam problem co w pierwszym poście. Mam tylko jeden główny szablon, który edytowałem, więc nie mam się na co przełączyć, żeby sprawdzić powyższe rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wygląda to teraz tak:

04bc337856553c7dm.png

 

Miałem tam chyba 5 pozycji. Jedną chciałem ustawić na niewyświetlaną, ale nadal była widoczna w sklepie. Chciałem ją z ciekawości przenieść na ostatnią pozycję. Nie pojawiał się żaden "krzyżyk" umożliwiający zmianę położenia. W filtrach, w oknie "pozycja" wpisałem "5" i wtedy wszystko zniknęło.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wersja 1.6.0.11. Zablokowałem aktualizację do nowych wersji, ponieważ modyfikacje robiłem na deafoultowym motywie i raz po aktualizacji rozwaliło mi cały sklep. Profilaktycznie postanowiłem zostać przy starej wersji, bo boję się coś kombinować. Na Preście się słabo znam i robienie sklepu zajęło mi chyba z miesiąc czasu, więc wolę nic nie ruszać :).

CMS na sklepie jest widoczne, więc chyba nie zniknęło.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no to .11 byla wersja "jednodniowa" raczaej polecalbym zmiane przynajmniej na .14. co do szablonu, tutaj wiele kombinacji nie ma, w module import/export theme zrob sobie kopie (export). najlepiej zmien nazwe katalogu (nie bedziesz mial pozniej problemow) i po upgrade zainstaluj skorke przez ten sam modul. zrob sobie tez zrzut bazy danych, ale bez DROP TABLE tylko z TRUNCATE zeby nie nadpisalo struktury i pozniej tylko podrzucic po upbgrade baze danych i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...