Jump to content
  • 0

Problem z thickbox,zdjęciami na stronie produktu po aktualizacji do 1.6.0.9


GhostRecon

Question

Witam

 

Mam następujący problem.Zaktualizowałem sobie prestę z 1.5.62 do 1.6.0.9 ,następnie popodmieniałem pliki szablonu i pliki css niektórych modułów w celu wdrożenia mojego szablonu z wcześniejszej wersji(na której wszystko działało bez problemu) i powstał po aktualizacji problem ze zdjęciami na stronie produktu.

 

Mianowicie chodzi o to ,że nie działa thickbox,tzn. jak kliknę w ikonkę powiększ to nic się nie dzieje.

Dodatkowo gdy kliknę w miniaturę pod dużym zdjęciem to otwiera się ona w nowym oknie,tzn.w tym samym tylko ,że na pustej stronie tak samo jak przy wybraniu opcji pokaż obrazek.

 

Co zrobić żeby wszystko działało jak trzeba??

 

Załączam screena z opisem ocb.

 

 

 

 

post-846326-0-82880900-1411655108_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dodatkowo firebug znajduję mi taki bug związany z fancyboxem:

ReferenceError: FancyboxI18nClose is not defined
  ',next:'',prev:''});});function highdpiInit()" class="errorSourceCode ">$.extend($.fancybox.defaults.tpl,{closeBtn:'<a title="'+FancyboxI18nClose+'" cla...
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Same problem here ;/

       
Firebug error:
ReferenceError: FancyboxI18nClose is not defined /themes/delux_theme/js/global.js Line 92
       
 
global.js
$.extend($.fancybox.defaults.tpl, {
      closeBtn : '<a title="' + FancyboxI18nClose + '" class="fancybox-item fancybox-close" href="javascript:;"></a>',
      next     : '<a title="' + FancyboxI18nNext + '" class="fancybox-nav fancybox-next" href="javascript:;"><span></span></a>',
      prev     : '<a title="' + FancyboxI18nPrev + '" class="fancybox-nav fancybox-prev" href="javascript:;"><span></span></a>'
});

global.tpl

{addJsDefL name=FancyboxI18nClose}{l s='Close'}{/addJsDefL}
{addJsDefL name=FancyboxI18nNext}{l s='Next'}{/addJsDefL}
{addJsDefL name=FancyboxI18nPrev}{l s='Previous'}{/addJsDefL}
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...