Jump to content
  • 0

kategorie w lewej kolumnie - jak?


juby

Question

jak mogę zainstalować blok kategorii w lewej kolumnie nad "cart block" ??

próbuję coś grzebać w moduły-pozycje ale tylko odhaczyłem jakiś blok i teraz nie mogę go znależć a opcja edycji też jest jakaś dziwna bo mogę co najwyżej wybrać pliki dla których nie chcę by moduł był wyświetlany.

Co prawda jest możliwość edycji na żywo ale najpierw trzeba tam umieścić te kategorie a ze stopki wyciągnąć się nie da :/

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

najpierw włączamy stronę konfiguracyjną modułu i zaznaczamy opcję aby wyświetlał całe drzewo kategorii.

następnie przechodzimy do moduły > pozycje

odszukujemy listę modułów o nazwie displayLeftColumn i klikamy edycję przy module bloku kategorii

odznaczamy wszelkie możliwe wyjątki (exceptions)

powracamy do moduły > pozycje i ręcznie przeciągamy moduł kategorii nad moduł bloku koszyka

Link to comment
Share on other sites

  • 0

kurde nie łapie wogóle :/

można jak dziecku?

 

najpierw włączamy stronę konfiguracyjną modułu i zaznaczamy opcję aby wyświetlał całe drzewo kategorii.

Jak włączyć stronę konfiguracyjną? w moduły mam tylko "moduły, katalog modułów, pozycję i płatności" nigdzie nie widzę opcji wyświetlania całego drzewa

 

następnie przechodzimy do moduły > pozycje

odszukujemy listę modułów o nazwie displayLeftColumn i klikamy edycję przy module bloku kategorii

odznaczamy wszelkie możliwe wyjątki (exceptions)

 

no to akurat udało mi się znależć bez problemu ale po zmianie wszystko widoczne tak jak wczesniej.

 

powracamy do moduły > pozycje i ręcznie przeciągamy moduł kategorii nad moduł bloku koszyka

niestety mam wrażenie żę cała stopka jest jakby "nieruszalna" a nigdzie indziej nie ma kategorii tylko tam

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

 

Jak włączyć stronę konfiguracyjną? w moduły mam tylko "moduły, katalog modułów, pozycję i płatności" nigdzie nie widzę opcji wyświetlania całego drzewa

przechodzimy do moduły > moduły

wyszukujemy modułu "blockcategories"

na liście modułów wyświetli nam się moduł, klikamy w "configure" (z listy rozwijanej) i w chodzimy na stronę konfiguracyjną modułu

 

 

powracamy do moduły > pozycje i ręcznie przeciągamy moduł kategorii nad moduł bloku koszyka

niestety mam wrażenie żę cała stopka jest jakby "nieruszalna" a nigdzie indziej nie ma kategorii tylko tam

a możesz podać link do sklepu?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

teraz to wogóle przekombinowałem bo nawet koszyk z lewej kolumny mi zniknął :( i chyba cała kolumna.

 

VEKIA w modułach nie ma czegoś takiego jak "blockcategories" mam tylko "Categories block" (to to samo?)

a w konfiguracji (po prawej stronie nierozwijane) coś takiego:

 

Category root
Home category
Current category
Maximum depth

Set the maximum depth of category sublevels displayed in this block (0 = infinite).

Dynamic
TAKNIE

Activate dynamic (animated) mode for category sublevels.

Sort
By name
By position
Sort order
Descending
Ascending
How many footer columns would you like?
 
I chyba nie ma tutaj opcji żeby wyświetliło całe drzewo kategorii :/
 
link do wersji roboczej: www.necessary-tools.com
 
Edited by juby (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

OK, już sobie poradziłem troche w inny sposób bo w trakcie edycji innego modułu w górnym pasku zmieniłem na "category block" i dodałem do "left column" a później to już edycja na żywo ;)

Widze że operacji w tej chwili już nie mogę powtórzyć bo zmian aw pasku modułów jest niemożliwa, dziwne.
No nic ważne że się udało ;)

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...