Jump to content
  • 0

Presta 1.6 jak umieścić domyślne zdjęcia z szblonu na górze strony


justi_c

Question

witam,

 

mam taki problem: usunęłam domyślny slider ze strony głównej i zostało mi po nim takie puste pole, którego niczym nie mogę "zatkać".

 

ChciałAbym przesunąć zdjęcia z dołu strony, te domyślne zdjęcia z Konfiguratora motywu z domyślnego szablonu w miejsce po sliderze. Wchodzę na Pozycje i uruchamiam edycję LIVE, wtedy jak najbardziej da się go tam umieścić, ale jak daje zapisz to wraca na dół strony. Czy ktoś wie jak to zrobić ?

 

Justi

 

 

post-749934-0-05739100-1411558198_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W załączniku jest pokazany efekt, jaki zamierzam osiągnąć... ale jak na razie się nie da. W skrócie : wywaliłam slider i w to miejsce chce umieścić obrazki z dołu ekranu, w takim samym układzie. Za każdym razem klikając zapisz, obrazki znikają z góry. 

 

Justi

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety nie wiem jak to zrobić .... jak przenieść hook (i jaki hook?) ponad inny...

 

dałam przemieść moduł, wybrała konfigurator motywu i dałam dispaly top i zapisz ... i efekt jest taki, że przeniosło mi zaraz pod pasek menu, ale tylko te dwa boczne zdjęcia, dalej nie mogę przemieścić tych 4 na dole. Załącznik z efektem, a raczej jego brakiem.

 

Czekam, może ktoś się zlituje i mi napisze jak to zrobić

 

Justi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...