Jump to content
  • 0

Na zapleczu moduły rozjeżdża się strona


Piotr Moch

Question

Mam problem - jak klikam na zapleczu w moduły rozjeżdża się strona, nie widać górnego ani lewego paska Menu.

Same moduły gdy kliknąć w konfigurację też są całe porozjeżdżane i nie można wielu funkcji załączyć.

załadowanie obrazka np do konfiguratora motywów graniczy z cudem, lub jest widoczny tylko na zapleczu , a na stronie tylko znaczek zapytania.

Dopiero zaczynam przygodę z presta - będę wdzięczny za wyrozumiałość i pomoc.

Wersja PrestaShop 1.6.0.9

Obecnie używany szablon default-bootstrap

post-839708-0-58359900-1410472463_thumb.jpg

Edited by Piotr Moch (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

stawiam na brak wystarczającej ilości zasobów do załadowania całej listy modułów.

włącz raportowanie błędów http://www.prestashop.com/forums/topic/263589-500-error-b%C5%82%C4%99dy-bia%C5%82a-strona-instrukcja-dotycz%C4%85ca-trybu-debugowania/

 

czy oprócz tak rozjechanej strony, po włączeniu raportowania, coś więcej się wyświetla?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

stawiam na brak wystarczającej ilości zasobów do załadowania całej listy modułów.

włącz raportowanie błędów http://www.prestashop.com/forums/topic/263589-500-error-b%C5%82%C4%99dy-bia%C5%82a-strona-instrukcja-dotycz%C4%85ca-trybu-debugowania/

 

czy oprócz tak rozjechanej strony, po włączeniu raportowania, coś więcej się wyświetla?

Po zmianie nie mogę wejść do zaplecza - nie loguje.

Natomiast na stronie tai komunikat.

otice: Use of undefined constant _RIJNDAEL_KEY_ - assumed '_RIJNDAEL_KEY_' in /home/maniglie/domains/klamkidodrzwi.pl/public_html/classes/Cookie.php on line 80 Notice: Use of undefined constant _RIJNDAEL_IV_ - assumed '_RIJNDAEL_IV_' in /home/maniglie/domains/klamkidodrzwi.pl/public_html/classes/Cookie.php on line 80 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/maniglie/domains/klamkidodrzwi.pl/public_html/classes/Cookie.php:80) in /home/maniglie/domains/klamkidodrzwi.pl/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 654 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/maniglie/domains/klamkidodrzwi.pl/public_html/classes/Cookie.php:80) in /home/maniglie/domains/klamkidodrzwi.pl/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 655 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/maniglie/domains/klamkidodrzwi.pl/public_html/classes/Cookie.php:80) in /home/maniglie/domains/klamkidodrzwi.pl/public_html/classes/Tools.php on line 132

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jest tak od samego początku? czy spowodowane to jest jakimiś czynnościami jakie zostały w sklepie podjęte? (np aktualizacja modułu?)

Na początku tak nie było,  oprogramowanie uaktualnia się samo przez instalatrona. Mam na tym serwerze jeszcze jedną instalację presty i tam jest wszystko ok.

jest jeszcze jeden błąd filemanager - dodaje zdjęcia i widzę je na zapleczu ale na stronie są tylko miniaturki ze znakiem zapytania.

Nie wiem kiedy to się niestety wydażyło, klikam aktualizuj moduł i nic więcej.

Można jakoś przeinstalować prestashop żeby zostały produkty i wszystkie zmiany które wprowadziłem ?

Jestem zdesperowany - zlecę taką naprawę - proszę o kontakt [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...