Jump to content
  • 0

Kupowanie po 2 sztuki/komplet


daniem

Question

Hey!

Posiadam sklep na prestashop 1.6.6. Sprzedaje klocki hamulcowe i rzecz jasna nie kupuje się pojedyńczo klocków hamulcowych do samochodu. Ustawiłem minimalną ilość zamówienia na 2. Natomiast chciałbym aby klient mógł co 2 sztuki kupować. Załóżmy że mam 3 komplety, każdy z nich składa się z 2 sztuk. Gdzieś trzeba dać:"2*" ale coś mi to nie idzie. Klikając na + chce żeby wartość sztuk zwiększała się o 2. Strasznie ciężka sprawa, bo już meczę się dobre około 2 dni... ;/

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam, 

 

Mam podobny problem. Chcę sprzedawać felgi w kompletach 4 sztuk. Gdy wybieram "Paczka istniejących produktów"

 

To niestety sklep mi sie sypie i wyskakuje internal error 500. Dopiero jak wyłączę wyświetlanie danego produktu będącego paczką sklep zaczyna znów działać poprawnie.

 

Mam prestę 1.6.1.1

Dzieki

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Problem wyskakuje gdy do paczki produktów chce dodać ten sam produkt który jest głównym produktem. Gdy dodaję inny już błąd się nie pojawia.

Ale w sumie taka paczka niewiele mi daje.

Bardziej mi zależy żeby była informacja przy cenie że jest to za 4 sztuki tak jak na zdjęciu zrobiłem.

 

To po lewej na głównej stronie z miniaturami wszystkich produktów a to po prawej już na stronie z konkretnym produktem.

Chcę dodac info że cena jest za 4 sztuki czy jest taka możliwość może jakimś modułem.

Czy da się to jakoś zrobić?28sskzo.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...