Jump to content
  • 0

Problem z konfiguracją poczty


mrova

Question

Mam problem z odbieraniem wiadomości przesyłanych poprzez formularz na stronie sklepu.

 

Są one widoczne w backoffice, na skrzynkę nic nie przychodzi. E-mail jest skonfigurowany poprawnie, dostaję testową wiadomość tekstową. W module mailalerts są podane adresy mailowe, na które chciałbym dostawać powiadomienia.

 

Są jeszcze gdzieś dodatkowe ustawienia związane z mailami?

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

backoffice presty ze skrzynką łączy się za pośrednictwem protokołu IMAP - maile na skrzynce mogą być oznaczone jako "przeczytane" i nie pobierają się do programu pocztowego (o ile z tego korzystasz) stąd też zapytam czy odbierasz maile jakimś klientem pocztowym? czy logujesz się za pośrednictwem strony?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Synchronizuję za pomocą klienta. Spróbowałem go wyłączyć i wysłać wiadomość na adres, który mam podpięty pod obsługę klienta w PS, ale nic nie pokazuje. Z presty dostaję komunikat:

 

  • Synchronizacja powiodła się

 

Wiadomości nie ma  :unsure:

 

Gdy używam php do wysyłania maili, dostaję powiadomienia na skrzynkę o przesłaniu wiadomości z formularza, ale pojawia się inny problem. Dostaję ją z adresu prywatnego, który wyczyściłem już z prestashopu i nie wiem skąd się bierze  :)

 

 

backoffice presty ze skrzynką łączy się za pośrednictwem protokołu IMAP - maile na skrzynce mogą być oznaczone jako "przeczytane" i nie pobierają się do programu pocztowego (o ile z tego korzystasz) stąd też zapytam czy odbierasz maile jakimś klientem pocztowym? czy logujesz się za pośrednictwem strony?

Edited by mrova (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...