Jump to content
  • 0

Prestashop 1.6.9. problem zapisu w tinyMCE


jangor

Question

Witam!

 

Zapragnąłem sobie by w bloku CMS link otwierał się w nowym oknie i niby wszystko ok, ale edytor tinyMCE pokazuje w wyświetleniu źródła

target=" _blank

a już po zapisaniu powyższego nie ma. Przesiadam się na Prestę z Joomlowego VirtueMart'u i tam jest ten sam problem. Tam wystarczy na chwilę wyłączyć ten edytor i skorzystać z wbudowanego, tu radzę sobie kopiuj-wklej z wyświetlenia źródła do edytora bezpośrednio w shell'u serwera, ale na dłuższą chwilę jest to denerwujące.

 

Nie szukałem długo jak znalazłem http://forge.prestashop.com/browse/PSCSX-2951. Ma ktoś może jakąś radę jak ten problem rozwiązać systemowo? Bo ewidentnie widać, że jest to problem tinyMCE, a jeśli nie działa ta mała funkcja, to rodzą cię wątpliwości czy tinyMCE nie będzie psocił z innymi zagadnieniami.

 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie... Vekia już zaimplementowałem Twoje rozszerzenie (great work! ;) ), cache wyczyszczony. To jest coś na styku tinyMCE<->przeglądarka  (serwer i chmod'y na serwerze wykluczam, bo mam dostęp do shell'a).  Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vekia, ja do tego Sulechowa będę musiał kiedyś wjechać by "przybić Ci piątkę"! Działa!

 

Pytanie teraz czy permanentne wyłączenie puryfier'a czemuś nie zaszkodzi?

 

------------------------

 

Serdeczne dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...