Jump to content

Błędy w formularzu zakupów


macius829

Recommended Posts

Z wersji 1.6.0.6 do .1.6.0.9 - ręcznie bo 1 Click Update nie chciała działać, wywalało jakieś błędy bibloteki JONSON czy jakoś tak nie myślę już :)

 

Kopia bazy danych, obrazków i ustawień, ręcznie nadpisałem pliki nowej wersji sklepu, od razu zaktualizowały się wszystkie moduły, dziwi mnie jednak fakt, że w panelu administratora nadal wyświetla się wersja 1.6.0.6...

Link to comment
Share on other sites

włączyłem tryb debugowania i na stronie zakupów wyświetla

 

 

Warning: parse_url(/logowanie?back=http://imo.sklep.pl/zamowienie?step=1&multi-shipping=0) [function.parse-url]: Unable to parse URL in /classes/Dispatcher.php on line 746

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /classes/Dispatcher.php:746) in /classes/controller/FrontController.php on line 790

Link to comment
Share on other sites

Przy serwerach home.pl to normalka. Najprościej kopie zainstalować gdzieś indziej ( inny serwer lub  domowy serwer np xampp, wamp) zrobić aktualizację  i wgrać na home.

Między wersjami  1.6.0.6 a 1.6.0.9 były zmiany w bazie danych więc to też może mieć wpływ na sklep, tak samo jest z szablonami  różnią się między sobą.

Link to comment
Share on other sites

Ok problem rozwiązany. Wgrałem najnowsze pliki prestashop na serwer po raz wtóry, uruchomiłem po przez install/upgrade/upgrade.php wyskoczył błąd xml, ale zaktualizował cały sklep i wszystko poszło poprawnie i działa tak jak powinno.

 

Btw. co do home.pl każdy musi pamiętać, że na home pl należy zmienić plik .htaccess w szczególności w katalogu z templatkami na:

 

 

<Files ~ "\.tpl$">
Deny from all
</Files>

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...