Jump to content
  • 0

Ustawienie koszyka i popularne


nezpers

Question

Witam,

1.zaktualizowałem PS 1.5.5 do 1.6, zrobiłem backup bazy wersji 1.6,nie podobało mi się to co zobaczyłem, więc postanowiłem usunąć sklep i zainstalowałem go na świeżo ponieważ podoba mi się standardowy schemat 1.6, wgrałem bazę i OK, ale po skopiowaniu folderu img,znów mi się poprzestawiało cholerstwo, kosz przesunęło na lewo, a to popularne się głupio wyświetlają, tło zrobiło się białe,informacje o sklepie i newsletter brzydki.

w załączeniu to co mam post-721121-0-69355100-1408788451_thumb.jpg i to co chciałbym mieć post-721121-0-96249400-1408788584_thumb.jpg, podpowiedzcie proszę jak zrobić standardowy wygląd 1.6. Mam dużo produktów w sklepie więc i sporo zdjęć w img.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Proszę Państwa a czy podczas wgrywania bazy można usunąć te ustawienia?aby mój sklep po wgraniu bazy zawierał tylko dane produktów,kategorii,klientów itp ale aby nie mieszał mi w grafice?tylko by została standardowa z ps1.6?I jeszcze jedno,czy gdybym kupił lub miał gotowy szablon to po jego wgraniu,wszystko byłoby poustawiane tak jak w szablonie ?

Edited by nezpers (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za odpowiedź, zaraz to zrobię, ps. czy będzie mi pasował w wersij 1.6.9 od 1.6.8 bo akurat mam testowy sklep na drugim serwerze w wersji 1.6.8 ? Czy powinienem jeszcze raz na nowo zainstalować 1.6.9, potem eksport szablonu z czystego sklepu, import bazy, folderu img i na koniec wgranie czystego szablonu z powrotem ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Raczej powinien pasować, choć nie wiem jakie dokładnie były zmiany pomiędzy tymi wersjami jeśli chodzi o szablon, jednak zakładam że kosmetyczne.

 

Masz sklep z zaimportowana bazą, ale rozwalonym szablonem, więc z sklepu z poprawnym szablonem wyeksportuj szablon (nadaj mu inna nazwę aby się nie dublował po wgraniu do sklepu) i następnie zainstaluj go w sklepie. Powinny się powłączać moduły domyślne dla szablonu, choć jakiś stary moduł może pozostać włączony i tak się zdarza.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a gdzie on po zapisaniu powinien się znaleźć ?bo po kliku na Zapisz pokazuj mi się biały ekran i koniec.

zrobiłem export za pomocą modułu ale :

[PrestaShop] Fatal error in module themeinstallator:
Class 'ZipArchive' not found

 

udało mi się zrobić jakby nowy szablon za pomocą preferencje>szablony>stworz nowy szablon> potem wybrałem Skopiuj brakujące pliki z istniejącego szablonu a więc z domyślnego i utworzył mi szablon ale niestety nie w archiwum zip.

 

Pytanie czy mogę przez ftp-a przekopiować ten szablon na drugi serwer i będzie on widoczny do zainstalowania?

Edited by nezpers (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...