Jump to content
  • 0

Kilka pytań dot. Prestashop


Marek132

Question

Cześć, 

 

jestem nowy w temacie PrestaShop i w związku z tym, iż mój poziom wiedzy w chwili obecnej jest minimalny to chciałem Was zapytać o kilka rzeczy:

 

1. Jeżeli kupię płatny szablon gdzie nie ma j. polskiego to czy możliwe jest własne tłumaczenie? I jak bardzo pracochłonne to jest?

2. Jeżeli templatka jest w wersji 1.6.0.6 to oznacza to, że nie będę mógł zaktualizować jej do najnowszej wersji? 

3. Może banalne pytanie ale jak się zmienia logo i np tło, czy w przypadku loga wystarczy podmienić plik na serwerze?

 

dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1. jasna sprawa, możliwe jest przetłumaczenie wszystkiego od modułów, po sam szablon i maile. Jak bardzo pracochłonne? Bardzo ;-) wszystko zależy od szablonu i ilości fraz do tłumaczenia. Nie jest to przyjemna praca, więc dłuży się i dłuży :-) Znam ten ból, uwierz mi

 

2. To zależy, zwykle można i nie jest to zbyt dużym problemem (różnice są minimalne między wersjami, chyba, że mówimy o szablonie do 1.4 a chcemy z niego korzystac w 1.6 - wtedy nie zadziała

 

3. w panelu zarządzania preferences > Themes (zmiana logo), natomiast kwestia tła - to zwykle kwestia modyfikacji styli css

Link to comment
Share on other sites

  • 0

themeforest albo oficjalny sklep z szablonami

warto dodać, że najtańsze nie zawsze znaczy najlepsze :-)

i działa to w dwie strony ;-)

 

przed zakupem warto się rozeznać w googlu na temat szablonu, albo nawet poszukać informacji na forach,

często w takich miejscach ewentualne problemy są omawiane

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...