Jump to content

Hledám řešení skladu, kde x produktů využívá 1 společný sklad s výchozí "surovinou"


Lardon

Recommended Posts

Ahoj,

hledám způsob jak zařídit sklad na eshopu.

 

Máme mnoho různých potisků na trička. Rád bych naskladnil trička, tedy 2 různé značky, pánské/dámské/dětské ale pak mnoho barev a velikostí .

 

Potřebuji, aby když si zákazník objedná jedno takové a jedno makové tričko, odečtou se vždy odpovídající počty z jednoho společného skladu.

 

Také, když tedy například dojdou žlutá pánská Ska, tak aby u všech triček které tuto kombinaci umožňují nešli objednat, dokud se znovu nenaskladní.

 

 

Doufám, že jde z mého popisu pochopit jaké řešení hledám :)

 

 

Děkuji za případné nápady, rady či rovnou řešení

 

S pozdravem,

 

Lardon

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne nutně že to prestashop neumí, spíš já nevím jak na to. Klasický produkt přidám a pak nastavím jeho konkrétní množství. To bych se ale u triček zbláznil.

 

Jak to udělat? Přes kombinace, balení, pokročilé řízení zásob?

 

Zákazník si objedná například tričko "Kára tvého života" a já chci aby se mi namísto -1 "Kára tvého života" snížilo -1 Pánské nakedshirt, L, modré, - tedy tričko na které si motiv přeje.

 

Budeme totiž nové motivy nejdřív chvíli vyrábět přímo dle prvních objednávek, nebudou připraveny předem.

 

Jsem stále PS začátečník, je možné že tu řešení prostě jen nevidím. 

Edited by Lardon (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Aha, podle toho, co ale vypravite - toto Prestashop neumi. Aby se objednanim jednoho produktu ve skutecnosti snizil stav jineho.

Doporucuji to nejdriv dělat manuálně...jine reseni by asi bylo na miru a pomerne nakladne.

 

Jinak nemohu ani doporucit nejaky eshopovy system, ktery by neco podobneho umel.

Toto vypada na upravu na miru tak jako tak...

Link to comment
Share on other sites

Toho jsem se bál, žádné elegantní řešení mě zatím nenapadlo.

Zkusím Store Manager, přes něj by to možná ručně nebylo tak hrozné :)

 

Děkuji za reakci a radu, když na nějaké řešení přijdu, tak dám zde vědět.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...