Jump to content

Credit card offline payment - physical POS --PYTANIE


Recommended Posts

Witam i od razu prosze o wyrozumiałośc. Mam moduł Credit card offline payment - physical POS który podaje mi dane z karty a kupujacy dostaje potwierdzenie zapłaty ale fizycznie pieniadze nie zmieniaja miejsca ,,postoju,,.  moze ktos wie i mi doradzi co mam zrobic i jak te pieniadze fizycznie zciągnąc na moje konto? Dziekuje z góry za rade Mariusz

Link to comment
Share on other sites

witam

skąd ten moduł masz? jest darmowy?

nie bardzo rozumiem, pieniądze są u jakiegoś pośrednika? czy co?

Moduł nie jest darmowy. Kupiłem go na tym portalu presty. pieniadze po prostu nie sa zciągane z konta kupujacego czyli nadal on jest w ich posiadaniu. Kupujący dostaje jedynie informacje ze zapłacił z karty i nic wiecej. Kiedy napisałem do obsługi portalu przekierowali mnie do twórcy tego modułu i jego odpowiedz była taka ze wszystko jest ok bo ,,moduł działa i jest przeznaczony do innych płatności,,Ale jakich bo miał on akceptowac płatnosci kartami czyli dla mnie powinien zciagnac pieniadze od kupujacego i przelac na moje konto

Link to comment
Share on other sites

Moduł nie jest darmowy. Kupiłem go na tym portalu presty. pieniadze po prostu nie sa zciągane z konta kupujacego czyli nadal on jest w ich posiadaniu. Kupujący dostaje jedynie informacje ze zapłacił z karty i nic wiecej. Kiedy napisałem do obsługi portalu przekierowali mnie do twórcy tego modułu i jego odpowiedz była taka ze wszystko jest ok bo ,,moduł działa i jest przeznaczony do innych płatności,,Ale jakich bo miał on akceptowac płatnosci kartami czyli dla mnie powinien zciagnac pieniadze od kupujacego i przelac na moje konto

Dodam jeszcze jego opis 

Credit card offline payment - physical POS
Stworzone przez : idnovate.com | Wersja : 1.37.6 | Kategoria : Płatności, bramki, operatorzy

Opis : This module lets you make charges to your customer by a physical POS.

Link to comment
Share on other sites

W stanach jest to jeszcze chyba stosowane , ze mozna podac dane karty przez telefon i pracownik sam wbija numerki do druczku dla banku. Wydaje mi sie , ze modul wlasnie ma po prostu sluzyc do wpisania danych zamiast podawania ich przez telefon. chyba...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...