Jump to content
  • 0

Import CSV BŁĄD 500


gregregreg

Question

Witam,

 

Mam problem z importem produktów z pliku CSV. Kiedyś miałem podobny problem ale wiem że udało mi się to rozwiązać poprzez wyłączenie generowania miniaturek. Tym razem to nie pomaga.

Limity czasu serwera ustawiłem na bardzo długie ale też nic.

Konfiguracje PHP można podglądnąć tutaj: http://dobrejnocy.pl/test.php

 

Przeszukałem dużo for na ten temat ale wszędzie piszą o czasie serwera. To nie pomaga. 

Nawet refresh strony nie daje rezultatów tak jak w przypadku generowania miniatur.

 

Miał ktoś z Was podobny przypadek?

 

Pozdrawiam!

 

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Obecnie w pliku mam ~120 produktów. Docelowo może ich być około 500-600. Import zatrzymuje się na 16 produktach.

Dzięki za odpowiedź ale takie rozwiązanie mija się z celem a też je rozważałem :/ już mi ręce opadają bo próbowałem wszystkiego, a okaże się że wystarczy pierdoła żeby to ruszyło...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

SHARED

 

Wydaje mi się że w przyszłości może być z tym zbyt dużo kłopotu gdy baza produktów się powiększy. 

500szt / 16szt ładowanych jednorazowo = 31 plików CSV

Później chciałbym aktualizować grupowo ceny za pomocą CSV dlatego wolę rozwiązać problem już teraz.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzwoniłem do hostingu. Odgórny limit czasu wynosi 20s. Czyli tego nie przeskoczę.

 

Ale zastanawia mnie dlaczego poprzednio zaimportowało mi ok 100 produktów.

Nie wiem dlaczego tym razem nie kontynuuje import jak się odświeży stronę. Czy można to w jakiś sposób ustawić aby kontynuowało wgrywanie produktów po odświeżeniu strony? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W opisach nie było błędu. Przetestowałem na innym serwerze i wszystko śmiga. Jednorazowo ładuje około 40szt a po odświeżeniu strony kontynuuje ładowanie. Myślę że temat można uznać za zamknięty. Przy okazji poćwiczyłem przenoszenie bazy danych  :)

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...