Jump to content

Anketa ke stažení


platinum

Recommended Posts

me pri prihlaseni do adminu vyhazuje toto:

Warning: fopen(/home/www/nalepuj.cz/www/poll/polldata/session.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 52

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 53

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 54

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 55

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 56

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php:52) in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/admin/common.inc.php on line 34

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php:52) in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/admin/common.inc.php on line 35

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php:52) in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/admin/common.inc.php on line 36

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php:52) in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/admin/common.inc.php on line 37



pro jakou verzi je anketa? mam 1.2.4

mam ale vse dobre nastavene... pod timto chybovym vypisem se mi zobrazuje normalne seznam anket, ale pri kliknuti na cokoli, me to jakby odhlasi z admina ankety... takze nemuzu nic udelat

Link to comment
Share on other sites

me pri prihlaseni do adminu vyhazuje toto:
Warning: fopen(/home/www/nalepuj.cz/www/poll/polldata/session.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 52

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 53

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 54

Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 55

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php on line 56

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php:52) in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/admin/common.inc.php on line 34

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php:52) in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/admin/common.inc.php on line 35

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php:52) in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/admin/common.inc.php on line 36

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/nalepuj.cz/www/poll/include/class_session.php:52) in /home/www/nalepuj.cz/www/poll/admin/common.inc.php on line 37



pro jakou verzi je anketa? mam 1.2.4

mam ale vse dobre nastavene... pod timto chybovym vypisem se mi zobrazuje normalne seznam anket, ale pri kliknuti na cokoli, me to jakby odhlasi z admina ankety... takze nemuzu nic udelat



Anketu lze použít na jakoukoli verzi. Spíš se podívej,jestli máš v "config.inc.php" správně zadanou cestu.
Takhle z listu se těžko radí.
Link to comment
Share on other sites

praveze mam... kdyz dam "spatnou" tak se mi nezobrazuji obrazky.

jak by mela by cesta, pokud je eshop primo v rootu?


$pollvars['base_url'] = "/poll";
$pollvars['base_gif'] = "/poll/image";



jinak upravuji config.inc.php ktery je v

/poll/include/



jinej jsem nenasel :) tak nevim

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ač nemám žádné znalosti,naistaloval jsem ji bez problémů.Instalováno na verzi 1.2.2 V souboru setting.inc.php nebylo třeba nic upravovat. Jediná chybka která se mi vyskytla bylo, že po aktivaci modulu ANKETA se nainstaloval do pravého i levého bloku to způsobilo zmízení všeho v pravém bloku,ale stačilo v ADMNISTRACI MODULŮ,UMÍSTĚNÍ odstranit jednu anketu a už to jede

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...

Mám pochybnosti s modulem, a já jsem vytvořil soubor s názvem encuesta.php v kořenovém adresáři mém obchodě s obsahem potřebných k nabití mi v obchodě, a jádro jsem dal obsah chci (průzkum), ale Mám problém.

include_once 'http://www.eluniversodelperro.com/tienda/poll/poll_cookie.php';
include_once 'http://www.eluniversodelperro.com/tienda/poll/booth.php';

echo $ php_poll-> poll_process (1);


Dal jsem tento kód do mé stránce (http://www.eluniversodelperro.com/tienda/encuesta.php) a chyba se stane se mnou v echo $ php_poll od průzkumu nebylo místo, nebo nic.

Pravdou je, že to nemůže být pravda, ale chtěl bych ocenit možné řešení, které mi ukázal, ankety.

Děkujeme vám velmi hodně.

Omlouváme se za mluvení v angličtině (jsem španělsky), ale ne Cheche.

Pozdravy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...