Jump to content
  • 0

Znikające logo


tuskun

Question

Witam.

Mam taki mały problem. Po włączeniu przyjaznych url na podstronach logo znika, na głównej jest.

 

Dzieje się tak wtedy kiedy adres url ma jakiś dodatek, np. jak wybiorę jakiś produkt to w adresie jest też kategoria pomiędzy łukośnikami. Wtedy adres pliku logo również się zmienia i wskazuje na nieprawidłowe miejsca na serwerze.

 

Żeby lepiej to wyjaśnić podam przykład:

 

Mam sklep o adresie: sklepik.pl (adres przykładowy)

Na stronie głównej adres do pliku logo wygląda tak: sklepik.pl/img/logo.png i tutaj działa

Ale jak wejdę na produkt to adres url zmienia się np. na taki: sklepik.pl/rowery/rower-1.html

I tutaj logo już nie widać bo adres do pliku w kodzie jest taki: sklepik.pl/rowery/img/logo.png

 

A przecież kategoria nie powinna się pojawiać w ścieżce do pliku logo.

 

Proszę o pomoc w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

A w jaki sposób masz logo osadzone? Normalnie poprzez panel czy w jakiś niestandardowy sposób dodane w kodzie strony?

Jesli masz normalnie osadzone wyczyść dokładnie cache ja to robie reczenie i powinno zaskoczyć czasmi takie dzine działanie przy CCC zaobserwowałem choć nie zawsze może rzeczywiście masz coś dziwnego w kodzie.

Swoja drogą warto dać statycznie logo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Problem widać jest na poziomi rewrite bo na stronie produktu dodaje Ci ona dla full path.

Mozesz utworzyć katalog w glownym ona/img/logo.ong i zaobaczysz ze CI wskoczy

Proponuje tak jak napisałem na sztywno ustawić full path w skórce. Najszybciej bedzie

Przygladanać się rewrite o co kaman

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...