Jump to content
  • 0

Angielski zamiast polskiego po kliknięciu "Do koszyka"


danieloxs

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pojawił się duży problem: Po kliknięciu przycisku "Do koszyka" w wyskakującym oknie wszystko jest po angielsku zamiast po polsku. Cache i bufor wyczyszczone...

 

Jaka może być przyczyna, jak to naprawić?

 

tłumaczenia są kompletne? sprawdzałeś w lokalizacja > tłumaczenia ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nawet próbowałem dodać ręcznie plik z tłumaczeniem do katalogu blockcart. Wtedy znikajanawet angielskie napisy...

 

Ręczne dodawanie tłumaczenia nic nie da, bo składnia tłumaczeń musi być następująca:

$_MODULE['<{blockcart}NAZWA_TWOJEGO_SZABLONU>blockcart_c2e1362a9710a3dd86f937c2ea1f336d] = 'Blok koszyka';

 

Masz zakupiony szablon, którego twórca mało dbał o standardy fraz zawarte w presta i nie ma polskich tłumaczeń dużej częsci modułów.

Zresztą nawet jak te sprzedawane szablony mają niby polskie tłumaczenia, to są to z goole translatora i jest to jeden wielki bełkot :D

 

Lokalizacja -> Tłumaczenia

Wybierasz tłumaczenia zainstalowanych modułów i poniżej koniecznie swój szablon

Wtedy ujżysz ile jeszcze pracy przed tobą ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ręczne dodawanie tłumaczenia nic nie da, bo składnia tłumaczeń musi być następująca:

$_MODULE['<{blockcart}NAZWA_TWOJEGO_SZABLONU>blockcart_c2e1362a9710a3dd86f937c2ea1f336d] = 'Blok koszyka';

 

Masz zakupiony szablon, którego twórca mało dbał o standardy fraz zawarte w presta i nie ma polskich tłumaczeń dużej częsci modułów.

Zresztą nawet jak te sprzedawane szablony mają niby polskie tłumaczenia, to są to z goole translatora i jest to jeden wielki bełkot :D

 

Lokalizacja -> Tłumaczenia

Wybierasz tłumaczenia zainstalowanych modułów i poniżej koniecznie swój szablon

Wtedy ujżysz ile jeszcze pracy przed tobą ;)

Przed napisaniem postu zrobiłem tłumaczenie - 850 fraz. I stąd wlaśnie moje zdziwienie połaczone z rezygnacją, ze nie do końca to działa...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Przed napisaniem postu zrobiłem tłumaczenie - 850 fraz. I stąd wlaśnie moje zdziwienie połaczone z rezygnacją, ze nie do końca to działa...

 

Ale wykonałeś tłumaczenie przez panel admina dla swojego szablonu?

I którą wersję presty masz zainstalowaną?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...