Jump to content
  • 0

Problem z zalogowaniem do admina 1.6.0.9


RSI-SHOP

Question

Witam

 

Zainstalowałem wersje Prestashop 1.6.0.9 i jest problem z zalogowaniem do panelu admina. Wpisuję e-mail i hasło klikam zaloguj i się nic nie dzieje. Po prostu nie reaguje na logowanie. Ale opcja przypomnienie hasła działa bez problemu. Co może być problemem ? Błąd w paczce ?? Wersja 1.6.0.8 działa bez zarzutu.....

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

raczej jakieś problemy z cache, zwłaszcza gdy już wcześniej na tym samym serwerze instalowana była presta

być może w cache przeglądarki uchowały sie jakieś stare ciastka itp.

 

czyściłeś przeglądarkę? logowałeś się na innych urządzeniach? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zainstalowałem wersje 1.6.0.8 poszło bez problemu. Zrobiłem aktualizację do wersji 1.6.0.9. Aktualizacja przebiegła pomyślnie. Jak to po aktualizacji każe robić CTRL+F5 zrobiłem tak. Wyskoczyło mi okno do logawania wpisałem dane i ani rusz :) Czyszczą się pola i dalej to samo ....... tyle presty się na instalowałem ale takiego przypadku nie widziałem. Pamięć wyczyszczona

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zainstalowałem wersje 1.6.0.8 poszło bez problemu. Zrobiłem aktualizację do wersji 1.6.0.9. Aktualizacja przebiegła pomyślnie. Jak to po aktualizacji każe robić CTRL+F5 zrobiłem tak. Wyskoczyło mi okno do logawania wpisałem dane i ani rusz :) Czyszczą się pola i dalej to samo ....... tyle presty się na instalowałem ale takiego przypadku nie widziałem. Pamięć wyczyszczona

 

Zrobiłem test na kilku środowiskach i systemach - stwierdzam błąd jakis w silniku że coś jest nie tak w logowaniu do admina. Cache wszystko wyczyszczone resety przeglądarek i nic nie pomagaa wersja 1.6.0.8 jest ok 1.6.0.9 zawiera błędy.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

U mnie sprawa wygląda następująco:

 

moja-domena.pl - logowanie do admina OK

 

Chciałbym aby domyślnym adresem była domena w przedrostkiem www, zatem dokonałem odpowiednich zmian w Preferencje -> SEO&URL:

Domena sklepu: www.moja-domena.pl

Domena SSL: www.moja-domena.pl

URL bazowy: /

 

Po tych zmianach wpisanie adresu strony z www wyświetla zawartość strony głównej, natomiast nie mogę się zalogować na panel administracyjny:

www.moja-domena.pl/admin-numer/

 

Tak jak pisałem na samym początku: bez www loguję się bez problemu.

 

Pytanie czy to tak ma działać?

 

Drugie pytanie: czy wpisanie "Domena sklepu: www.moja-domena"  załatwia temat przekierowania z "bez www" na "www" które normalnie załatwia się odpowiednimi wpisami w .htaccess?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Oczywiście, w pierwszej kolejności czyściłem cache. Na drugiej przeglądarce na której nigdy wcześniej strona nie była uruchamiana sytuacja wygląda identycznie.

 

Dodatkowym objawem jest to, że przy szybkich zakupach dodanie produktu do koszyka nie przynosi zamierzonego efektu, system przenosi na stronę z pustym koszykiem...

 

Może tu tkwi problem:

Które z parametrów w Zaawansowane -> Wydajność powinny być włączone w wersji produkcyjnej sklepu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...