Jump to content
  • 0

Problem z tłumaczeniem


DuncanIdaho

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

czy ta zmiana jezyka była poprzedzona jakimiś czynnoścami w back office typu instalacja / usunięcie modułu?

czy po prostu stało się bez wyraźniej przyczyny?

Witam,

Nic nie zmieniałem - nawet ręcznie wklejałem wszystkie tłumaczenia, bo był jakiś problem z uploadem języka.

 

Mam ten sam problem u siebie i brak rozwiązania i co gorsza nie wiadomo jaka jest tego przyczyna.

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale zmienił się również napis "Twoje konto" na "Your account"

Jasne, że zauważyłem. Masz u siebie ten sam szablon? Pisałem do TM, ale oni za bardzo nie chcą pomóc.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

Nic nie zmieniałem - nawet ręcznie wklejałem wszystkie tłumaczenia, bo był jakiś problem z uploadem języka.

 

Jasne, że zauważyłem. Masz u siebie ten sam szablon? Pisałem do TM, ale oni za bardzo nie chcą pomóc.

 

Nie, u mnie ten problem występuje na modyfikowanym defaultowym bootstrapie. Jedyne co mi przychodzi do głowy to instalacja modułu doliczającego prowizję do paypal-a, moduł ten jest teoretycznie dla PS 1.5, ale podobno można go było instalować na PS 1.6.

 

Stąd moje kolejne pytanie: czy wszystkie moduły dla PS 1.5 można instalować na PS 1.6?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

Nic nie zmieniałem - nawet ręcznie wklejałem wszystkie tłumaczenia, bo był jakiś problem z uploadem języka.

 

Jasne, że zauważyłem. Masz u siebie ten sam szablon? Pisałem do TM, ale oni za bardzo nie chcą pomóc.

 

w tym wypadku potrzebna będzie analiza pliku .tpl wskazanego modułu

możesz go pokazać (jego zawartość) ? (na liście tłumaczeń możesz odnaleźć nazwę pliku w której znajduje się tłumaczona fraza która nie działa)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...