Jump to content

Potvrzeni objednavky


Ulělej si radost

Recommended Posts

Zdravim.
Mam taky problem. Nechodi mi mail s potvrzenim objednavky. Mam dvoje platby. Bankovni prevod a Dobirka. Pokud zvolim bankovni prevod, tak funguje vsechno, pokud ale zvolim dobirku, tak neprijde email s potvrzenim objednavky.
Zkousel jsem uz projit snad uplne vsechno nastaveni, ale nic nepomohlo. :(
Mam prestashop 1.2.5

Diky moc

Link to comment
Share on other sites

Zdravim.
Mam taky problem. Nechodi mi mail s potvrzenim objednavky. Mam dvoje platby. Bankovni prevod a Dobirka. Pokud zvolim bankovni prevod, tak funguje vsechno, pokud ale zvolim dobirku, tak neprijde email s potvrzenim objednavky.
Zkousel jsem uz projit snad uplne vsechno nastaveni, ale nic nepomohlo. :(
Mam prestashop 1.2.5

Diky moc


...a i to je jeden z několika důvodů,
proč jsem prostě zůstal u Presta Shopu 1.1.0.5 kde mám vše zcela funkční, přeložené alá CZ a kompletně odladěné...!
Link to comment
Share on other sites

Ja mam PS 1.2.5. Platba bankovým prevodom, dobierka, osobný odber a všetko funguje OK. Nemyslím s že by to bolo verziou PS.


Mohl by si mi pls poslat moduly s dobirkou a osobnim prevodem, jestli nemam nejaky spatny soubory?

Taky me napadlo, jestli to nemuze byt tim, ze pro kombinaci dopravy a platby pouzsivam shift2pay modul
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
A ve stavech objednávek máš nastavený poslání mailu při dobírce?

To pomohlo, ale myslel jsem, ze potvrzeni objednavky se posila vzdy, i kdyz neni nastavene posilani emailu pri zmene stavu...
Mám PrestaShop 1.2.5.0 a nemôžem to tam nájsť. Chodia mi len mejly o vykonaní objednávky, resp. o znížení počtu tovaru na sklade pod stanovenú hranicu, ale zákazníkovi nepríde žiaden mejl, ani pri objednávke, ani pri odoslaní tovaru, proste žiaden. Prešiel som už všetky moduly a myslím, že všetko je nastavené dobre, ale mejly zákazníkom nechodia. Hľadal som cez Google, hľadal som aj tu na fóre, ale fakt neviem čo s tým. Skúšal som zákaznícky mejl na pobox.sk aj na gmail.com, nič nepomohlo. Môžem niekoho skúseného poprosiť o pomoc? Ďakujem.

16636_aiAd9q212H3TvELSTW6N_t

Link to comment
Share on other sites

Také mám verzi 1.2.5.0 a nechodí mi emaily ohledně dobírky. Pokud odešlu z BO ručně order_conf, tak dojde takový moribudus, co je na obrázku. Už se s tím potýkám 4 dni a prozatím jsem na nic nepřišel. Adminovi chodí přitom skoro tytéž emaily úplně v pořádku. Nesetkali jste se s tím?

16701_DaG4mi9UNxAkkGGT7sC5_t

Link to comment
Share on other sites

Takže urobil som odporúčaný test, a to novú inštaláciu iba čistého PrestaShop-u 1.2.5.0 bez akejkoľvek zmeny/doplnenia jazyka, či modulu. Výsledok - mejly funkčné a pekne všetky. Tak a teraz ako zistiť kde je chyba? Keď po kontrole administrácie userom z tohto fóra je vraj v tej nechodiacej verzii shop-u všetko dobre nastavené? Od čoho sa odraziť? Od zložky mails? Skúsil som navzájom premenovať adresáre en a sk, no i tak to nechodilo, skúsil som regnúť usera v anglickom jazyku a došiel mu iba ak registračný email, nič viac. A pritom adminovi chodia mejly OK.

16703_Sr9xTK7P65XB18WMIBKy_t

Link to comment
Share on other sites

Sa môžem rovno odstreliť.
Do tej čistej EN inštalácie som:
1. nakopíroval SK do - mails - themes - translations (modulny nie, sql som tiež nemenil)
2. nainštaloval SK v administrácii + nastavil Predvolený jazyk na Slovak
3. regol nového usera, urobil objednávku
4. po uskutočnení objednávky už nepríde žiaden mail ani adminovi, ani zákazníkovi v žiadnom jazyku, samozrejme Mail alerts nastavené.
Predtým prišli EN mejly aj userovi, aj adminovi. Teraz už nikomu. Nerozumiem tomu už, ale totálne :( Čo robím zle?

Link to comment
Share on other sites

Myslíš že rozlišuje či ide o SK alebo EN mejl? Keď tam narvem komplet celú Slovenčinu, tak adminovi príde mejl o novej objednávke, ale zákazníkovi nepríde žiaden. Neviem kde hľadať chybu, teda myslím si že to má súvis so Slovenčinou, ale neviem kde je zádrhel.

Link to comment
Share on other sites

jj, ak PS nainštalujem bez SK, tak mejly chodia presne tak ako majú. Akonáhle som urobil to, čo som napísal v #17, tak koniec. Keď som nainštaloval PS už so Slovenčinou, resp. v Slovenčine, tak mejly chodili iba adminovi, zákazníkovi neprišiel žiaden (to bol ten shop, ktorý si kontroloval).

Link to comment
Share on other sites

Dpč, som zúfalý :( Dnes som nahodil na čistý PS tuto stiahnutú Češtinu a správanie je také isté ako so Slovenčinou, čiže:
príde iba mejl adminovi o novej objednávke
zákazníkovi nepríde nič, ani info. o registrácii
Prepnem všetko na Angličtinu, regnem nového zákazníka v EN jazyku a hneď mu príde mejl o registrácii, o vytvorení novej objednávky a aj info. o "We are processing your order." + príde mejl aj adminovi o vytvorení novej objednávky.
No je toto možné?, čo robím zle? :(
Ďakujem za každú radu

Link to comment
Share on other sites

Nj, ale kde?
Môj postup:
cez FTP nakopírujem jazykové súbory
nastavím im chmod na 777 (podľa potreby “CHMOD 777” U následujících adresářů neaplikujte práva rekurzivně:
/config, /upload, /download, /tools/smarty/compile.
Naopak, u těchto složek aplikujte právo k zápisu rekurzivně:
/img, /mails, /modules, /themes/prestashop/lang, /translations.)
importnem v phpmyadmin jazykovú sql časť
potom v administrácii PS pridám Slovenčinu (alebo Češtinu)
nastavím Predvolený jazyk na Slovenčinu (alebo Češtinu)
Hádam som na nič nezabudol. Shop v Slovenčine (resp. Češtine) pekne fachá, všetko je OK, až na tie mejly. Neviem tam nájsť súvislosť :/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mám taky problémek po ukončení objednávky se mi objevi tato hláška Error - The following email template is missing: /var/www/virtual/prochymodel.novyshop.cz/htdocs/modules/mailalerts/mails/cz/productoutofstock.txt
nevíte jak se toho zbavit
a když přepnu jazyk na angličtinu tak se tato hláška neobjevuje

Link to comment
Share on other sites

Veď ti to Presta jasne píše:

The following email template is missing: /var/www/virtual/prochymodel.novyshop.cz/htdocs/modules/mailalerts/mails/cz/productoutofstock.txt
Chybaju ti mailove šablony. Nakopíruj do
modules/mailalerts/mails/cz/
české mailové šablony.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moja skusenost: zakaznikom nechodili maily (potvrdenia o vytvoreni objednavky). som sa na to vys.. a cely shop prekopiroval nanovo. ualaa. zrazu po vytvoreni objednavky prisiel zakaznikovi mail o vytvoreni tej objednavky a taktiez ze sa na tom pracuje. tak by to malo byt.

no a problem nastal: ked som nakopiroval do lang.php preklady hlasok bolo to v p. odoslal som ako zakaznik objednavku a uz neprisiel ziadny mail. vratil som to do povodneho stavu a uz prisli oba. slaktotraf. takze u mna je zadrhel tam. kodovanie som mal utf8. a to som stravil das 3 dni na forach. boze

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hoj,

momentálně taky bojuju s tím, že přestaly chodit maily zákazníkům. Mezi židličkou a klávesnicí to opravdu není, zas tak blbý nejsem, obvzláště, když 14 dní to šlapalo jak hodinky a před 4 dny mi volal zákazník, že si objednával zboží, ale nepřišlo mu žádné potvrzení o objednávce, tak se chce ujistit, jestli o jeho objednávce vím. Stalo se tak z čista jasna, do ničeho jsem nezasahoval, žádný nový modul, žádná změna nastavení, prostě nic :-(

to xxxtrickyxxx: chceš říct, že jsi jen smázl web a nahrál jej znova a jde ti to? Tos nahazoval čistou instalaci, nebo jak? popiš to trošku, když už se ti to podařilo vyřešit

EDIT: Doplním, že mám ps 1.2.5,nepřišel ani mail o registraci, ani při změně objednávky, mně jako adminovi chodí vše v pohodě. A samozřejmě že odesílání v nastavení objednávek mám.

EDIT 2: Někde jsem tu četl něco o diakritice, tak jsem schválně provedl registraci bez diakritiky...A ejhle, takhle chodí všechny maily...Napadá někoho, v čem může být problém?

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Doplním, že mám ps 1.2.5,nepřišel ani mail o registraci, ani při změně objednávky, mně jako adminovi chodí vše v pohodě. A samozřejmě že odesílání v nastavení objednávek mám.
Tak to by ma zaujímalo, ako sa ti to podarí vyriešiť.
Link to comment
Share on other sites

Hele, netušim, v jednom topicu jsem četl, že to byla chyba SMTP, v druhým zase OS serveru... takže, stále nijak potvrzeno ať je to tohle či tohle...

Než jsem našel vhodnej hosting, tak jsem jich také prošel mraky... takže se všichni vyserte na ty vaše hostingy zdarma, hosting za 29,- apod...

Doporučení, 100% funkční:

www.profitux.cz a www.isol.cz

Link to comment
Share on other sites

No tak teď už se do tebe musím opřít, i když vím, že se v Prestě vyznáš!
Je mi jedno, jak se kdo vyspí, ale než tu začneš tlachat takové nesmysly, že se má každý vysrat na hostingy zdarma a podobné kecy, tak se nejprve podívej, co je to za hosting! Nejde o žádný free hosting, ale o profi hosting, takže sklidni hormóny.

www.angel-hosting.cz

A na tomhle hostingu nemám sebemenší problém s čímkoliv...Až nyní s prestou.

Link to comment
Share on other sites

No tak teď už se do tebe musím opřít, i když vím, že se v Prestě vyznáš!
Je mi jedno, jak se kdo vyspí, ale než tu začneš tlachat takové nesmysly, že se má každý vysrat na hostingy zdarma a podobné kecy, tak se nejprve podívej, co je to za hosting! Nejde o žádný free hosting, ale o profi hosting, takže sklidni hormóny.

www.angel-hosting.cz

A na tomhle hostingu nemám sebemenší problém s čímkoliv...Až nyní s prestou.


Hm, a k čemu ti to je, jestli je profi nebo ne, když ti to tam stejně nefunguje? Asi jako když si koupíš Ferrari v benzínu a kolem budou jen benzinky s naftou...

V obou dvou případech si můžeš říct: To je pech!
Link to comment
Share on other sites

Ano, to máš pravdu...Ale hosting nemůže za to, že Presta odesílá maily jen když user nemá diakritiku ve jménu. A tohle pochopí i blbec.

No nic, hodím to zpátky na Virtuemart...


Pokud to na jednom hostingu chodí a na druhým ne, kde je chyba? Tohle taky pochopí i blbec.

EDIT: Jinak tu je někde i topic s doporučením hostingů pro Prestu, mohl jsi čerpat ze zkušeností ostatních.
Link to comment
Share on other sites

Bleskově jsem web překopíroval na www.bluehost.com, kde to bylo když jsem to zkoušel (prestu) a kde vše běželo jako hodinky...Nyní ten samý problém jako na jiném hostingu...
Takže?

Imho: na angelu to běžíí několika lidem a bez problémů...Takže by mně zajímalo, proč zrovna mně nastala tahle bota...

Link to comment
Share on other sites

No, tvrdíš že z ničeho nic... ale kdo ví, co si tam prováděl. Třetím aspektem by mohla být chyba v lokalizaci mailů, jak už se prokázalo také v několika tématech... myslim, že i Tobiash tu postoval poslední release češtiny, co opravovalo nějaký chyby v mailech.

Link to comment
Share on other sites

Dobře, zopakuju co jsem napsal:
Před 14 dny, vše běželo vpohodě, od té doby jsem neupravoval nic, nic nepřidával, žádný modul, instalace, odinstalace, web "ležel ladem", protože už vše běželo jak jsem chtěl...A pak mi zavolá zákazník, že mu nic nepříšlo..To bylo ve čtvrtek...Za těch 14 dní se registrovalo 8 lidí, všem jsem zboží odeslal, protože mi objednávka příjde...Nevím, jestli to userům s diakritikou nechodilo celou dobu, nebo ten maník byl první případ...Jen vím, že před 10 dny se takový user registroval, a tomu maily přišly, protože mi je přeposílal, že si chce ještě doobjednat jedno zboží...

Takže za všechno mohou skřítkové, jiné vysvětlení mně už fakt nenapadá...

Link to comment
Share on other sites

To je možné...Mám VPSko s několika desítkami domén...Nic takového isol nenabízí, ani mnoho jiných "bezkonkurenčních" hostingů.

Nicméně, už tu běží FLAME, přechod kvůli jiné verzi PHP není vinou hostingu, ale nepřipraveností presty. Navíc u mně žádná taková změna neproběhla (změna PHP), a nehrozí ani to, že bych přešel na nějaký usmolený hosting, byť na něm běží presta, ale nenabízí to, co je ve světě standartem...

No nic, někdo jiný, s nějakým konstruktivnějším nápadem?

Link to comment
Share on other sites

To je možné...Mám VPSko s několika desítkami domén...Nic takového isol nenabízí, ani mnoho jiných "bezkonkurenčních" hostingů.

Nicméně, už tu běží FLAME, přechod kvůli jiné verzi PHP není vinou hostingu, ale nepřipraveností presty. Navíc u mně žádná taková změna neproběhla (změna PHP), a nehrozí ani to, že bych přešel na nějaký usmolený hosting, byť na něm běží presta, ale nenabízí to, co je ve světě standartem...

No nic, někdo jiný, s nějakým konstruktivnějším nápadem?


Koukni na "Český hosting" http://www.cesky-hosting.cz/

Mě tam jedou bez problémů jak weby s prestou, tak s wordpressem...
Link to comment
Share on other sites

Neptal jsem se na hosting, ale jak vyřešit tuhle chybu v prestě...

IMHO, napadla mně naprostá blbost...schválně ten shop rozjedu vedle, abych to vyzkoušel...
Protože jsem si vybavil, že jsem kecal, když jsem řekl, že jsem nic v prestě neupravoval...Upravoval...Kliknul jsem na Aktualizovat kurzy, protože používám tři měny...Sice je to blbost, aby to bylo tímhle, ale...

Link to comment
Share on other sites

Táááák! Dal jsem si tu práci a snažil se přijít proč to tak blbne. Protože nejsem programátor, tak hledám (a asi nebudu sám, protože se to bude hodit i jiným) programátora, kterému přesně popíšu, kde je problém a kde je potřeba opravit BUG.

Seděl jsem tu nad tím 6 hodin a dumal. Provedl jsem čistou instalaci a zkoušel. Češtinou to není, nefunguje to ani na čisté EN verzi. A tak jsem nakonec začal koumat jiným, delším způsobem.

Takže kde je BUG:
Pokud Jméno nebo Příjmení obsahuje znaky: ě nebo č nebo ř (stačí jeden z nich), nepříjde žádný email, ostatní diakritika nevadí, funguje, emaily dorazí.
Tento jev je pouze u Jména a Příjmení, v kterékoliv jiné položce se může nacházet jakákoliv diakritika a problém není, emaily dorazí.

Jak to opravit:
jsme jen hloupý uživatel, ale vemu-li v potaz, že se tak děje jen ve Jménu a Příjmení, musí to mít spojitost s tím, že pokud uživatel začne vyplňovat horní část registračního formuláře (ten s heslem), automaticky se přepisuje jeho Jméno a Příjmení do spodního formuláře. Takže chyba je na 99% v javaskriptu, který toto provádí.
Zkusil jsem nahoře vyplnit údaje s diakritikou a dole bez, nedorazilo, pokud jsem nahoře psal bez diakritiky a dole jsem vyplnil s diakritikou, email dorazil. Takže to prostě neprojde přes ten javaskript (možná nějaká nepodařená ochrana/kontrola nepovolených znaků?).

Mno. Takže si myslím, že jsem dostatečně jasně odzkoušel všechny varianty, aby se mi podařilo docela přesně eliminovat vedlejší účinek a stanovit příčinu chyby. programátoři, vrhněte se na to! Jsem ochoten podpořit menším příspěvkem na paypal toho, kdo tento problém vyřeší :-)

Link to comment
Share on other sites

To je jen muj tip.ze je to nejaka verifikace povolenych znaku. Stejne tak to muze zpusobovat mozna i Smarty, nevim. Kazdopadne schopny programator takto ziskava celkem jasnou cestu, kde chybu hledat. Aspon si to myslim.

Link to comment
Share on other sites

Zkousel jsem to a mail (registracni) prijde i kdyz se uzivatel jmenuje
ěščřžýáíéĚČŘŠŽ ěščřžýáíéĚČŘŠŽ

Problem vsak muze byt v tom, ze hlavicka mailu neni zakodovana stejne jako subject:

To: ???????????????????????????? ???????????????????????????? 
Subject: =?utf-8?B?W0xlYW5uYV0gVsOtdGVqdGUh?=



Subject je zakodovany text "Vitejte" tak, aby nevadily znaky s diakritikou. Je to standardni kodovani hlavicky emailu a To: by melo byt zakodovano uplne stejne. Pro odesilani emailu se pouziva jakasi knihovna Swift a chyba je pravdepodobne v ni.

Omlovam se ze jsem necetl cely thread, ale na jakem serveru (operacni system) je tvuj hosting ? Docetl jsem se, ze stadardni format: "Jmeno" muze nekterym (Microsoftim) serverum vadit.

Ja mam vlastni server s Debianem a jak jsem uz psal, tak email mi dojde.
----
Jeste jsem zkusil upravit Swift takto:

Index: /Applications/MAMP/htdocs/leannashop/tools/swift/Swift/Address.php
===================================================================
--- /Applications/MAMP/htdocs/leannashop/tools/swift/Swift/Address.php    (revision 1403)
+++ /Applications/MAMP/htdocs/leannashop/tools/swift/Swift/Address.php    (working copy)
[spam-filter] -88,7 +88,7 [spam-filter]
    {
      if (($this->name !== null))
      {
-        return $this->name . " <" . $this->address . ">";
+        return $this->address;
      }
      else return $this->address;
    }



Po teto zmene hlavicky emailu neobsahuji jmeno ale jen email adresu. Pokud je problem v tom, tak by to melo u tebe pomoct. Neni to idealni reseni, ale aspon workaround.

Link to comment
Share on other sites

Angel hosting: Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny6 with Suhosin-Patch Server

ten Swift najdu kde, abych to zkusil?

Neměl jsem na mysli, že je prostě chyba v tom JS, myslel jsem tím, upravit to, kde ta chyba vzniká tak, aby s tím neměl problém žádný server.

Je mi divné, že není nikde na sevreru v žádném logu ani z app, ani z apache, aniz smtp žádná chyba.

Pomůže nějak zpráva, která přijde?

Předmět:      [DemoShop PrestaShop] Welcome!
Odesílatel:      DemoShop PrestaShop Add contact
Adresát:      test test Add contact
Datum:      Dnes 00:28
Return-Path: <[email protected]>
Delivered-To: [email protected]
Received: from localhost (localhost.localdomain [127.0.0.1])
   by mail.v-web.cz (Postfix) with ESMTP id E70E7112644EA
   for ; Tue, 23 Mar 2010 00:29:07 +0100 (CET)
X-Virus-Scanned: Debian amavisd-new at mail.v-web.cz
X-Spam-Flag: NO
X-Spam-Score: 3.442
X-Spam-Level: ***
X-Spam-Status: No, score=3.442 required=6.5 tests=[AWL=0.572, BAYES_50=0.001,
   HELO_LH_LD=1.215, HTML_IMAGE_ONLY_24=1.552, HTML_MESSAGE=0.001,
   HTML_SHORT_LINK_IMG_3=0.001, RDNS_NONE=0.1] autolearn=no
Received: from mail.v-web.cz ([127.0.0.1])
   by localhost (mail.v-web.cz [127.0.0.1]) (amavisd-new, port 10024)
   with ESMTP id 6XJKTt9L2jzW for ;
   Tue, 23 Mar 2010 00:29:04 +0100 (CET)
Received: from localhost.localdomain (unknown [89.187.144.21])
   by mail.v-web.cz (Postfix) with ESMTP id 11DBD144500AC
   for <[email protected]>; Tue, 23 Mar 2010 00:29:03 +0100 (CET)
Received: from localhost.localdomain (localhost.localdomain [127.0.0.1])
   by localhost.localdomain (8.14.3/8.14.3/Debian-5+lenny1) with ESMTP id o2MNSqP8012242
   for <[email protected]>; Tue, 23 Mar 2010 00:28:52 +0100
Received: (from vsadmin@localhost)
   by localhost.localdomain (8.14.3/8.14.3/Submit) id o2MNSpJ9012240;
   Tue, 23 Mar 2010 00:28:51 +0100
X-Authentication-Warning: localhost.localdomain: vsadmin set sender to [email protected] using -f
To: test test <[email protected]>
Subject: [DemoShop PrestaShop] Welcome!
From: DemoShop PrestaShop <[email protected]>
Reply-To: DemoShop PrestaShop <[email protected]>
Date: Tue, 23 Mar 2010 00:28:51 +0100
X-LibVersion: 3.3.2
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/related;
boundary="_=_swift-11022194124ba7fd33ccf4f0.84368370_=_"
Content-Transfer-Encoding: 7bit
Message-ID: <[email protected]>
Z bezpečnostních důvodů byly zablokovány obrázky ve zprávě. Zobrazit obrázky
DemoShop PrestaShop

Hi test test,

Your account login details

E-mail address: [email protected]
Password: XXXXXXXXX

Safety tips:

Keep your account details safe.
Do not disclose your login details to anyone.
Change your password regularly.
Should you suspect someone is using your account illegally, please notify us immediately.

You can now place orders on our Website: DemoShop PrestaShop.

DemoShop PrestaShop powered with PrestaShop™

Link to comment
Share on other sites

Aramonku, zkus tohle nahradit tools/swift/swift/

Nemám to kde testnout, tak to zkus ty.
Já to iebem! Konečne tá slovenčina chodí aj mne! Krásne chodia všetky mejly! A to som sa toho načítal, že chyba je medzi stoličkou a klávesnicou :D

VIVAT Jakcrabbit!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Takze, abch presne definoval problem - soubor mailu byl spravne enkodovan, ale jmeno v hlavicce nikoliv. To se nelibi anti-spam filtrum. Takze oprava spocivala v enkodovani jmena prijemce do UTF-8 formatu (to je ta zmena v souboru address.php, konkretne v procedure AddNames)

Link to comment
Share on other sites

Takze, abch presne definoval problem - soubor mailu byl spravne enkodovan, ale jmeno v hlavicce nikoliv. To se nelibi anti-spam filtrum. Takze oprava spocivala v enkodovani jmena prijemce do UTF-8 formatu (to je ta zmena v souboru address.php, konkretne v procedure AddNames)


TO JE ON!!! JEMU DĚKUJTE :P
Link to comment
Share on other sites

Takze, abch presne definoval problem - soubor mailu byl spravne enkodovan, ale jmeno v hlavicce nikoliv. To se nelibi anti-spam filtrum. Takze oprava spocivala v enkodovani jmena prijemce do UTF-8 formatu (to je ta zmena v souboru address.php, konkretne v procedure AddNames)


TO JE ON!!! JEMU DĚKUJTE :P


nepsal jsem sem kvůli tomu, ale kvůli popsání, co se udělalo :D
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...