Jump to content
  • 0

Konfiguracja PHP.ini max_input_vars


cadron

Question

Cześć, przy próbie przetłumaczenia mudułów wyswietla mi się komunikat:

 

Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza
5000 dla max_input_vars.
Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do przynajmniej 7179, albo będziesz musiał edytować pliki tłumaczenia.

 

Poszukałem w necie, że trzeba wprowadzić zmiany w pliku PHP.ini.

 

Mam sklep na hostingu http://www.1and1.pl/

 

Wrzuciłem plik php do głównego katalogu oraz do katalogu admina.

Niestety  brak zmian;

 

to mam w php.ini

 

; Set maximum post size in megabytes
post_max_size = 32M

; Set maximum input time in seconds
max_input_time = 180
max_input_vars = 8000
suhosin.request.max_vars 8000
suhosin.post_vars 8000

Link to comment
Share on other sites

19 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

.htaccess - działa dzięki ; )

Wiem na 1and1 tylko robie sklep później przeniosę na home.pl

 

Co ciekawe przed zmianami gdy byłem w konfiguracji dowolnego modułu i wszedłem w tłumaczenia tego modułu to komunikat się nie pojawiał i mogłem bez problemu tłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To ja się wyrwę do odpowiedzi ;) mam kilka mniejszych sklepów na home i powiem że "jakoś" działają, jednak robię przymiarkę do linuxpl.com i przerzucę tam jeden sklep który mam na multistore i jednego wp wtedy rozłożenie obciążenia na poszczególnych hostingach będzie w miarę równe więc będę mógł porównać, choć już dziś czuję w kościach że pewnie wszystko w końcu przerzucę na linuxpl.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a jaki kod powinien byc wpisany dla pliku php.ini w home.pl  ?? prosze o wklejenie kodu z limitem na max 3000 mega

szukam i szukam, ale nie znam sie na tym co mam w pliki tym wkleic a porad jest tyle że szok. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nadal mam błąd

Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza 2400 dla max_input_vars.
Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do przynajmniej 3000, albo będziesz musiał edytować pliki tłumaczenia.

 

plik dodałem do katalogu głównego dla mojej strony php.ini

jakieś sugestie ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1 nie próbowałem metody htaccess , nie wiem co i jak , tu zas potrzeba krok po kroku info

2 - kontaktowalem sie z home :) mysle ze odpowiedz znacie ale wkleje co mi odpisali :) dodam ze mam serwer full opcja :) a mimo to radz se sam, 

Aby zmienić konfigurację wybranego parametru serwera proszę wgrać na FTP plik php.ini , kod znajdzie Pan w internecie.

W razie pojawienia się pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

-- 
Pozdrawiam
Joanna Rokitowska
Dział Obsługi Klienta home.pl

Edited by inspir (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam podobny problem w preście 1.6

nie tłumaczy mi modułów, bo wyskakuje komunikat: Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza
1000 dla max_input_vars.
Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do przynajmniej 4702, albo będziesz musiał edytować pliki tłumaczenia.

Mam sklep na nazwa.pl i piszą, żeby edytować plik .htaccess (pewnie ten z głównego katalogu) , ale gdzie w tym pliku ja mam coś zedytować i co dokładnie wkleić? Słabo znam się na programowaniu i nie znam komend, więc będę wdzięczny za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...