Jump to content
  • 0

Układ strony głównej


dudzikm1

Question

Witam,

 

odpaliłem prestashop niedawno, wgrałem pierwsze produkty. Mam problem z konfiguracją wyglądu strony głównej mojego sklepu. Stan obecny: na stronie głównej widzę 8 miniaturek nowych produktów. Stan oczekiwany: jakieś podstawowe menu po lewej stronie ze spisem producentów etc etc. 

 

Na stronie dowolnego z producentów miałem to lewe menu, ale teraz jak grzebałem to zniknęło i nie mogę go przywrócić

 

Pomożecie? 

 

Pzdr, maciek

Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

ok, zatem tutaj będzie trzeba parę opcji pozmieniać

- aktywuj lewą kolumną na stronie głównej

 

- następnie w moduły > pozycje odnajdź listę modułów "displayLeftColumn", kliknij edycję każdego z modułów dołączonych do tej pozycji (displayLeftColumn) i sprawdź wyjątki, moduły nie mogą mieć zdefiniowanego wyjątku dotyczacego lewej kolumny

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Super, dzięki! 

 

Inny problem z jakim się teraz borykam to kwestia importu produktów z pliku csv. Mam plik gdzie jest około 100 produktów. Testowany na liście kilku - wszystko jest ok. Zasysam taki plik i import pada po 10 produktach. Przy koljnej próbie pada po 11 produktacj, po kolejnej po 12..itd itd. Jeśli zaś od początku importuję po 10 produktów każdorazowo z innego pliku, to jest ok...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No właśnie i mam jeszcze jeden problem. W początkowym stanie ściągniętego sklepu aktywny jest slider i dwa mniejsze boxy obok niego (stateczne). Powyłączałem je żeby ruszyć sklep. Teraz zmodyfikowałem moduł Slider, żeby móc go włączyć i...zaciąłem się. Jak mogę włączyć sam slider na stronie głównej? Z góry dzięki za odpowiedź. Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam :)

 

post dodaję tu bo nie wiem czemu jak chce dodac nowy post na forum to mnie przekierowuje na stronę główną a postu nie dodaje :(

Mógł by ktoś podpowiedziec mi 2 rzeczy po pierwsze chciała bym aby sklep wyświetlał się pomniejszony tj żebym z boku miała margines

po drugie chciała bym wgrac tło do sklepu tak żeby po środku tam gdzie są produkty wyświetlało mi się białe tło

 mam wersję 1.6.0.9i podstawowy szablon

z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...