Jump to content

kategorie w blocktopmenu

Recommended Posts

Witam 

Potrzebuje automatycznie wgrać kategorie do wersji 1.6.
W tym celu wypełniłem tabele  category, category_group, category_lang, category_shop i category_product. Kategorie mam w backoffice wyświetlają się również w module z kategoriami w stopce, lecz nie ma ich w module blocktopmenu, oczywiście dodałem je w tym module. Dodam że po stworzeniu kategorii w BO ta kategoria widnieje w tym module, tak samo zwykle linki,

Moje pytanie brzmi co jeszcze trzeba dodać w bazie, aby kategorie się pojawiły?

Przy okazji w której tabeli zapisuje ilość produktu czy zaznaczeniu opcji  "Jeżeli chcesz podać dostępną ilość ręcznie"

Pozdrawiam

Edited by gmarcin (see edit history)

próbowałeś przeczyścić cache sklepu? moduł ten wykorzystuje cache do wyświetlenia menu więc jest spore prawdopodobieństwo że elementy menu zostały zaciągnięte z cache

oto chodziło dziękuję bardzo.

Co do problemy z blocktopmenu to został rozwiązany, zrobiłem update presty do wersji 1.6.0.8 i wszystko ładnie działa,

Dziękuję, można zamknąć

• 4 months later...

Witam,

U mnie ten sam problem i niemoge sobie z tym poradzić.

W backoffice przy konfiguracji blocktopmenu w prawym okienku "dostepne elementy" nie rozwija listy kategorii.

W tym momencie nie moge dodac nowych kategorii do menu.

Sprawdzałem w bazie danych tabele kategorii wygladaja OK, czysciłem casch i tez nic nie pomogło.

Nie wiem o co chodzi bo wczesniej to działało.

Presta 1.6.0.9

Bede wdzieczny za pomoc. 

Pozdrawiam - Seba

Edited by seba4leon (see edit history)

Aktualizowałem,  wczesniej była 1.5

W innym sklepie miałem od poczatku 1.6 i tam wszystko działa, a tutaj brakuje mi juz pomysłów.

Zauważyłem ze to przestało działać po właczeniu i wyłaczeniu casha, ale to może byc tez zbieg okoliczności.

Edited by seba4leon (see edit history)

Share

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More