Jump to content
  • 0

Kupon rabatowy na stałe w koszyku


4axis

Question

Witam wszystkich.

Chciałbym Was podpytać czy jest możliwość automatycznego dodawania kuponu do koszyka, tak żeby nie trzeba było go klikać. Załóżmy, że Klient się zaloguje i od razu ma w koszyku pokazaną wartość z kuponu, a każde dodanie produktu do koszyka pomniejsza wartość kuponu i pokazuje, że zostało ci do wykorzystania ....

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Udało mi się wstawić wartość kuponu i całkowitą wartość zamówienia do blockuserinfo i ładnie pokazuje wartość bonu i całkowity koszt zamówienia. Nie wiem tylko jak mogę pokazać różnicę tych dwóch wartości. Teraz kod wygląda tak:

<span id="cart_blockuserinfo">{displayPrice price=$cart->getordertotal(true)}</span>
<span><p>{foreach $displayVouchers as $voucher} {$voucher.reduction_amount} {/foreach}</p></span>

Skorzystałem z podpowiedzi vekia:

http://www.prestashop.com/forums/topic/245528-show-cart-total-price-in-blockuserinfo-header/

http://www.prestashop.com/forums/topic/290422-kod-rabatowy-voucher-poza-koszykiem/?hl=kupon&do=findComment&comment=1467634

Link to comment
Share on other sites

  • 0

szkoda :(
dzięki pomocy przyjaciół doszliśmy do etapu :

<span id="cart_blockuserinfo">{displayPrice price=$cart->getordertotal(false)}</span>
{foreach $displayVouchers as $voucher} {displayPrice price=$voucher.reduction_amount - $cart->getordertotal(true)} {/foreach}

pokazuje ale nie odświeża "live" nie wiem czy można to łatwo osiągnąć, z moją wiedzą przychodzi mi do głowy tylko przycisk "Przelicz ponownie" który przeładuje stronę i wyświetli poprawny wynik

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...