Jump to content

nechci JPG!!!


kubik104

Recommended Posts

ahoj, dela mi trosku problem nahravani obrazku...

chci nahrat png a aby se na webu zobrazilo png, presta to automaticky prevede do jpg a ztrati tak kvalitu a nekdyi zvetsi velikost...

co kde upravit? at jsem zousel, co jsem zkousel, vzdy jen jpg...

chtel bych teda, aby se zobrazovaly zrovna ty obrazky, ktere vlozim a ne aby je to prevadelo vsechny do jpg

Link to comment
Share on other sites

ahoj, dela mi trosku problem nahravani obrazku...

chci nahrat png a aby se na webu zobrazilo png, presta to automaticky prevede do jpg a ztrati tak kvalitu a nekdyi zvetsi velikost...

co kde upravit? at jsem zousel, co jsem zkousel, vzdy jen jpg...

chtel bych teda, aby se zobrazovaly zrovna ty obrazky, ktere vlozim a ne aby je to prevadelo vsechny do jpg


Co zkusit: např. vem nahrávaný obrázek v png např. auto.png a přejmenuj ho na stávajicí třeba 21-68-home.jpg => obelstíš tak prestu v načítání obrázků. V domění že čte jpg,načte vlastně png. U mě to tak funguje... viz příloha

mrkni sem.

14312_vwVp4Py67RvPk4KUMsuK_t

Link to comment
Share on other sites

tato moznost me napadla...

jenze kdyz mam v nabidce (budu mit) cca 1000 vyrobku, u kazdeho 14 obrazku, tak to je trosku zdlouhave :D to radeji necham na jpg, spis me zajimalo, zda jde nejak obejit primo upload, aby se to neprevadelo do jpg, ale zustalo png.

nebo trosku jinak... aby se png jpg bmp prevadelo na png... tim padem by png neztratilo kvalitu

Link to comment
Share on other sites

tato moznost me napadla...

jenze kdyz mam v nabidce (budu mit) cca 1000 vyrobku, u kazdeho 14 obrazku, tak to je trosku zdlouhave :D to radeji necham na jpg, spis me zajimalo, zda jde nejak obejit primo upload, aby se to neprevadelo do jpg, ale zustalo png.

nebo trosku jinak... aby se png jpg bmp prevadelo na png... tim padem by png neztratilo kvalitu


mozna pomuze
http://www.prestashop.com/forums/viewthread/23714/modules___development/images_dot_inc_dot_php__made_to_use_png
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...