Jump to content
  • 0

Wyświetlanie cen produktów w niestandardowym miejscu


presciak

Question

Witam.

 

Może ktoś podpowie. Chciałbym wyświetlić cenę produktu w niestandardowym miejscu. Podejrzewam że trzeba wpisać jakąś funkcję (kod) w odpowiednim miejscu. Pytanie brzmi jaki kod odpowiada za wyświetlanie cen.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

zależy o jaki fragment strony chodzi.

- jeżeli o stronę produktu - trzeba zmienić product.tpl (przenieść kod odpowiedzialny za wyświetlanie ceny w nowe miejsce)

- jeżeli o stronę kateogorii gdzie wyświetlają się produkty - zmiany trzeba wprowadzić w pliku product-list.tpl

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tak to wiem że na tpl trzeba zmienić. Generalnie mi chodzi co trzeba wpisać coś aby wyświetlić cenę.

Ja mam w swoim szablonie taką funkcjonalność iż na koncie klienta mam ulubione. Jednak na liście ulubionych nie są wyświetlane ceny. Dopiero jak się kliknie na produkt to przekierowuje on do strony z produktem i ceną. Pomyślałem że na liście produktów dodanych do ulubionych też by było fajnie gdyby cena się wyświetlała.

 

fv2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

wszystko zależy od miejsca w którym produkty są wyświetlane.

jeżeli chodzi o moduły - trzeba zaznaczyć, ze zwykle w takich modułach kod pisany jest indywidualnie.

 

inny kod wkleja się np. na strone produktu, 

inny na strone kategorii

inny do modułów (w tym każdy moduł może posiadać inne zmienne, co spowoduje że kod pomiędzy modułami tez będzie się różnił)

 

nie ma złotego środka, niestety

przygotowanie kody wymaga analizy modułu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No to mnie pocieszyłeś....

Liczyłem że w tplu wkleje wartość wyświetlającą cenę i będzie po sprawie :). Tym bardziej że są tam odwołania do pobierania linków do produktów :D

<script type="text/javascript">
	var favorite_products_url_add = '{$link->getModuleLink('favoriteproducts', 'actions', ['process' => 'add'])|addslashes}';
	var favorite_products_url_remove = '{$link->getModuleLink('favoriteproducts', 'actions', ['process' => 'remove'], true)|addslashes}';
{if isset($smarty.get.id_product)}
	var favorite_products_id_product = '{$smarty.get.id_product|intval}';
{/if} 
</script> 

cena.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...