Jump to content
  • 0

Blok home-page-tabs - brak nowych produktów


mrova

Question

Czy jest jakiś sposób, aby w przypadku braku nowych produktów widoczne były tylko zakładki popularne i najczęściej kupowane?

 

Normalnie działa to tak, że w momencie, gdy nie ma nowych produktów wszystkie zakładki są widoczne i nowości są po prostu puste; dopiero po kliknięciu na popularne rozwija się lista.

 

Chciałbym żeby w przypadku braku nowości, od razu pokazywał popularne, zamiast wyświetlać pustą listę w nowościach.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie dostałem odpowiedzi, a niestety temat wciąż aktualny  :)

 

Rzecz w tym, że sklep, który mam zamiar otworzyć będzie miał stały asortyment (podejrzewam, że nowy produkt będzie wpadał raz na 2-3 miesiące), dlatego cała grupa "nowe" wyskoczy mi ze sklepu po powiedzmy 30 dniach.

 

Jeżeli możecie, to podpowiedzcie jak to ominąć, ew. prośba do użytkownika vekia, co zmodyfikować żeby w przypadku braku nowych produktów od razu wyświetlał popularne z pustymi nowościami / ew. po prostu nie pokazywał nowości na głównej stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

themes/default-bootstrap/blocknewproducts/tab.tpl

cały kod zmieniamy na:

{if $new_products!=NULL}
<li><a data-toggle="tab" href="#blocknewproducts" class="blocknewproducts">{l s='New arrivals' mod='blocknewproducts'}</a></li>
{/if}

w pliku:

modules/blocknewproducts/blocknewproducts.php

 

w funkcji hooka: displayHomeTab($params) dodajemy

        $this->smarty->assign(array('new_products' => BlockNewProducts::$cache_new_products));
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...