Jump to content
  • 0

Problem ze zdjęciami w opisie produktu Presta 1.6


Cunn

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hej!

 

U mnie miniatury się wyświetlają. Sprawdzałem też na innym kompie i też są. Były wcześniej generowane.

 

Problem jest ze zdjęciem dodanym w krótkim opisie po prawej stronie od dużego zdjęcia produktu. Nie wiem dlaczego wyświetla się znak zapytania.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

hmm to ciekawe. masz tak w wersji polskiej czy angielskiej? u mnie to co widać na screenshot występuje tylko w wersji angielskiej. sprawdź link, który podałem, ale wybierając język polski.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

czy udało się rozwiązać problem? Bo niestety mam dokładnie identyczną sytuację. u mnie widać (na 3 różnych komputerach i różnych przeglądarkach) tylko znaki zapytania a mój programista rozkłada ręce bo u niego wszystko się wyświetla :/

 

Kiedy on dodaje zdjęcie u siebie na komputerze i innym łączu internetowym, to zdjęcie wyświetla się prawidłowo.

Natomiast wszystkie dodane przeze mnie, presta nieprawidłowo generuje link cms zdjęcia, bo dopisuje /administrator/ i widoczny jest pytajnik, po usunięciu "nadprogramowego" administrator obraz się wyświetla.

przykładowy link:

http://odziezpremium.pl/pl/content/20-jak-pobrac-miare

 

W temacie programowania jestem całkowitym laikiem ale jeśli macie jakieś sugestie co jest nie tak to przekaże człowiekowi który upgreadował właśnie moją preste z 1.4 na 1.6

 

Bo jak narazie dostałam od niego info że musi to być kwestia mojego komputera i programów na nim zainstalowanych, ale nie działa na 3 kompach, z których jeden jest praktycznie czysty.

 
Bardzo byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź i pomoc.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...