Jump to content

modyfikacja default-bootstrap theme - wyświetlanie produktów

Recommended Posts

Witam wszystkich (to mój pierwszy post na tym forum)

może mnie ktoś naprowadzić gdzie mogę zmienić dwie rzeczy w default-bootstrap,

1. wyświetlanie 6 pozycji produktów w jednej linii na stronie głównej standardowo są 4

2. żeby to zrobić muszę zmienić col-md-3 na col-md-2 dla

<li class="ajax_block_product col-xs-12 col-sm-4 col-md-3 first-in-line first-item-of-tablet-line first-item-of-mobile-line">

będę wdzięczny  za pomoc lub jakąś podpowiedź

tak jeszcze dorzucę, że tam, tym kodem {assign var='nbItemsPerLine' value=4} możemy zmodyfikowac ilość produktów w linii na innych urządzeniach (tablety, telefon)

• 1 month later...

Oki - a w przypadku kiedy chciałbym mieć 5 produktów w rzędzie  - zmieniam;

{assign var='nbItemsPerLine' value=5}

...ale jak ten kod powinien zmieniony;

<li class="ajax_block_product col-xs-12 col-sm-4 col-md-3 first-in-line first-item-of-tablet-line first-item-of-mobile-line">

...hmm???  ....proszę o pomoc 

Edited by arstream (see edit history)

Temat nie do końca rozwiązany ponieważ sama opisana zmiana nie wystarcza

używając przełączania widoku list/grid - wyświetlanie się wysypuje - zależnie od ilości produktów w lini

a dokładniej chodzi o ustawienia css z product-list

tam są style zależne od szerokości okna przeglądarki

i albo w standardowym szablonie presty 1.6.0.6 są błędy lub nie do-końca jest dostosowany do łatwej zmiany ilości kolumn

ustawiając tak jak wyżej opisane aby było 4 kolumny po zmianie grid/list u mnie przy rozdzielczości 1366x768

widok listy wysypuje się a powrót do grida daje 3 produkty na linie a 4 przeskakuje do nowej coś na zasadzie jak niżej

---------

1 1 1

---------

1

---------

1 1 1

---------

1

---------

1 1 1

---------

1

---------

ale jeśli domyślenie mam ustawiony widok grid to wszyto jest OK przy mojej rozdzielczości... na tabletach różnie to wygląda (raz ok raz nie)

osobiście wyłączyłem w szablonie możliwość zmiany grid/lista i mam po problemie jednak zostają tablety...

• 4 months later...
 Share

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More