Jump to content
  • 0

Wprowadzanie zmain w układzie Presta 1.6


wificon

Question

Witam

 

Nie wiem co robie nie tak - potrzebuje kilku wskazówek.

 

Pierwsze co mnie troszke męczy w nowej wersji resty to to ze nie moge zmienic układu kolumn:

 

Wersja lewa + content działa z tego co widze bez problemu, ja potrzebuje przełączyć się na content + prawa.

 

Wyłączylem cache i wszelkie tym podobne zeby efekty byly widoczne ale to nie pomaga.

 

Moze warto zainstalowac wczesniejsza wersje ?

Edited by wificon (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ogolnie to narazie nie staralem sie zagladac do plików zeby wiedziec ile mozna modyfikowac za pomoca BO.

 

Edytor na zywo nic nie usuwa nie zapisuje itp.

 

Na forum znalazlem info ze zeby zadzialala druga kolumna trzeba zmienic ustawienia w BO w 2 miejscach (wlaczyc kolumne w templatce) i zaznaczyc index.

To zadzialalo przy ustawianiu lewej, przeskoczenie na prawa strone juz nie dziala.

 

Jesli chodzi o wersje 1.6 i nowa templatke to mam wrazenie ze mozliwosci edycji z panelu sa mocno ograniczone - albo u mnie cos jest nie tak.

 

Usuwanie tych bannerkow reklamowych tez jakos do najlatwiejszych nie nalezy - jak narazie nie znalazlem gdzie to sie robi

Edited by wificon-eu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Spróbuj Moduły > Pozycje tam masz wszystkie hook'i. Kolumna może być widoczna, ale nie ma contentu. Musisz zainteresować się konkretnie displayleftColumn i displayrightColumn. Dodatkowo zajrzyj do edycji danego modułu przypiętego do kolumny i zobacz czy nie jest wyłączony dla konkretnych stron.

 

Tu masz ładny poradnik vekia jak działać by przywrócić wygląd trzy kolumnowy. Wystarczy, że pobawisz się i ustawisz wszystko na jedną kolumnę.

 

http://mypresta.eu/en/art/prestashop-16/prestashop-16-theme-like-template-from-15-version.html

 

Bannery usuwasz w Moduły > Konigurator motywu. Tam masz na dole możliwość edycji lub usunięcia bannerów reklamowych.

Edited by satania (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...